افزایش فروش کاغذ تست لاینر و فلوتینگ

  0
  61
  کاغذ تست لاینر

  مدیرعامل شرکت صنایع کاغذسازی کاوه گفت: فروش کاغذ تست لاینر و فلوتینگ در اردیبهشت ماه بیش از 23 میلیارد تومان و فروش کاغذ قهوه ای در مدت یادشده در حدود 4 میلیارد تومان بوده است.

  به گزارش چاپ و نشر آنلاین به نقل از واحد ارتباطات شرکت صنایع کاغذسازی کاوه، امیرسامان اسفندیاری مدیرعامل و عضو هیئت مدیره این شرکت با اشاره به گزارش سامانه کدال گفت: فروش اردیبهشت امسال، 13 میلیارد تومان بیشتر از مدت مشابه سال قبل بوده است.

  وی گفت: بر اساس گزارش منتشر شده در سامانه کدال، جمع مبلغ فروش اردیبهشت ماه سال جاری بالغ بر 28 میلیارد تومان بود. این در حالی است که فروش مدت مشابه در سال گذشته در حدود 15 میلیارد تومان بوده است و فروش امسال، رشدی بالغ بر 13 میلیارد تومان را نشان می دهد.

  میزان فروش کاغذ تست لاینر و فلوتینگ

  اسفندیاری افزود: فروش کاغذ تست لاینر و فلوتینگ در اردیبهشت ماه بیش از 23 میلیارد تومان و فروش کاغذ قهوه ای در مدت یادشده در حدود 4 میلیارد تومان بوده است.

  مدیرعامل نماد بورسی چکاوه در ارتباط با مجمع عمومی سالیانه گفت: برابر آگهی چاپ شده در روزنامه اطلاعات مورخ 2 خرداد، مجمع عمومی عادی سالیانه این شرکت در تاریخ 12 خرداد ماه سال جاری برگزار و بر اساس مقررات ستاد ملی مبارزه با کرونا، بصورت زنده پخش خواهدشد. اطلاعات بیشتر در ارتباط با حضور مجازی در مجمع از طریق سایت شرکت در اختیار سهامداران محترم قرار خواهد گرفت.

  ارسال یک پاسخ

  لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
  لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید

  پنج × 1 =