تولید انواع کاغذ درصنایع چوب و کاغذ مازندران

  0
  52
  تخصیص کاغذ

  صنایع چوب و کاغذ مازندران رکوردی جدیدی به ثبت رساند.

  به گزارش خبرگزاری صداوسیمای مرکز مازندران، شرکت صنایع چوب و کاغذ مازندران با تولید ۱۵ هزار تن انواع کاغذ در یک ماه، رکوردی جدید در چند سال اخیر به ثبت رساند.

  مدیر عامل شرکت صنایع چوب و کاغذ مازندران با بیان اینکه در آذر ماه سال جاری ۱۵۰۰۰ تن انواع کاغذ تولید و روانه بازار گردید گفت: این میزان تولید در سال‌های اخیر بی سابقه بوده است.
  امید نیک نژاد با بیان اینکه از نیمه دی ماه امسال نیز خط تولید PM۱ برای تولید کاغذ چاپ و تحریر آماده خواهد بود افزود: امیدواریم با همت کارکنان مجموعه تا پایان امسال ۸ هزار تن کاغذ چاپ و تحریر تولید و روانه بازار کنیم.

  بیشتر بخوانید:ملی شدن تولید کاغذ یک ضرورت است

  استفاده از تمام توان صنایع چوب و کاغذ مازندران
  مدیر عامل شرکت صنایع چوب و کاغذ مازندران با اطمینان به دولت مبنی بر بکار گیری تمام توان مجموعه برای تولید کاغذ تحریر در کشور از مسئولان و دست اندرکاران این حوزه خواست؛ تا با حمایت‌های لازم، شرایط را برای تولید مناسب و مداوم و مقابله با تحریم‌ها و تسهیل در واردات مواد اولیه فراهم کنند.
  نیک نژاد به تولید ۷۵ هزار تن انواع کاغذ صنعتی از ابتدای امسال تا کنون اشاره و خاطر نشان کرد: تلاش می‌کنیم تا پایان سال به همت متخصصان مجموعه به رکورد تولید ۱۰۰ هزار تن انواع کاغذ صنعتی بالاخص فلوتینگ دست یابیم.

  ارسال یک پاسخ

  لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
  لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید

  هجده − 15 =