تجلیل از فعالان صنعت چاپ چهار محال و بختیاری

  0
  64
  صنعت چاپ چهار محال و بختیاری
  چهارمین همایش تجلیل از فعالان صنعت چاپ چهار محال و بختیاری در شهرکرد برگزار می شود

  مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی چهارمحال و بختیاری در جلسه برنامه ریزی این برنامه گفت: همایش تجلیل از فعالان صنعت چاپ چهار محال و بختیاری سه شنبه ٧ دی 1400 با حضور فعالان چاپ استان در سالن فرهنگسرای بزرگ ارشاد اسلامی در شهرکرد برگزار می شود.

  به گزارش  چاپ و نشر آنلاین به نقل از روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی  استان چهارمحال وبختیاری ،  ابراهیم شریفی  افزود : روز ملی صنعت چاپ در سال ١٣٨٢ به پیشنهاد تعدادی از صنعت گران حوزه چاپ، در شورای فرهنگ عمومی کشور مطرح شد که با نظر اعضا، ١٢ شهریور به نام روز ملی صنعت چاپ نام گذاری شد.

  مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان بابیان اینکه صنعت چاپ چهار محال و بختیاری قدمت دیرینه دارد افزود: پیشکسوتان زیادی در این حوزه تلاش کرده اند که  از زحماتشان قدردانی می شود.

  بیشتر بدانید:دومین جلسه هم اندیشی اتحادیه چاپخانه داران برگزار شد

  قدر دانی از  پیشکسوتان صنعت چاپ چهار محال و بختیاری 

  شریفی  با اشاره به اینکه صنعت چاپ یک مقوله بسیار اساسی و به عنوان یک صنعت پویا است ابراز کرد: صنعت چاپ بین پنج صنعت مهم جهان، از طرفی هم فرهنگی و هم صنعتی است.

  وی تصریح کرد: صنعت چاپ نیازمند توجه ویژه مسئولین است گفت: مسئولین با فراهم کردن زمینه برای تلاشگران این حوزه به رشد و پیشرفت آن کمک کنند.

  به گفته وی، صنعت چاپ از مهمترین صنایع پر اهمیت است و در این استان از توسعه مطلوبی برخوردار بوده است .

  ارسال یک پاسخ

  لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
  لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید

  11 + نوزده =