شرکت صنایع چوب و کاغذ مازندران در حمایت بانک ملی

  0
  99
  شرکت صنایع چوب و کاغذ مازندران

  مدیرعامل بانک ملی ایران گفت: بانک ملی برای تقویت روند تولید در شرکت صنایع چوب و کاغذ مازندران آمادگی دارد تا پشتیبانی های لازم را داشته باشد.

  شرکت صنایع چوب و کاغذ مازندرانبه گزارش چاپ و نشر آنلاین به نقل از بلاغ، محمد رضا فرزین در بازدید از بخش های مختلف شرکت صنایع چوب و کاغذ مازندران با اشاره به خروج این شرکت از زیان دهی و آغاز سوددهی در سال ۱۴۰۰ اظهار کرد: بانک ملی ایران برای تقویت روند تولید در شرکت صنایع چوب و کاغذ مازندران آمادگی دارد تا پشتیبانی های لازم را داشته باشد.

  فرزین با اشاره به تکلیف بانک مرکزی برای واگذاری بنگاه های اقتصادی، گفت: بانک ملی ایران در موضوع واگذاری شرکت ها، نگاه ملی دارد و منافع کارکنان و کارگران شرکت ها و مصالح مردم آن شهر را در اولویت قرار می دهد.

  وی افزود: واگذاری شتابزده بنگاه های اقتصادی، هم به زیان کارگران این واحدهای تولیدی و هم به زیان بانک ملی ایران است.

  مدیرعامل بانک ملی تاکید کرد: یکی از اولویت های مهم در این بانک رسیدگی به وضعیت شرکت ها است که با جدیت دنبال می شود.

  شرکت صنایع چوب و کاغذ مازندرانتوسعه فعالیت شرکت صنایع چوب و کاغذ مازندران

  وی ادامه داد: بانک ملی ایران وظیفه دارد که با خروج از بنگاهداری، فعالیت های بانکداری را توسعه دهد، چرا که یکی از اساسی ترین آسیب های کشور در حال حاضر مشکل تامین مالی برای مردم، تولید کنندگان و بخش های مختلف دولتی است.

  فرزین اظهار کرد: برای تقویت روند تامین مالی و فاصله گرفتن از بنگاهداری باید به روشی در واگذاری ها دست پیدا کنیم که ضمن حفظ اشتغال کارکنان و توسعه فعالیت واحدهای واگذار شده، بانک هم به هدف خود در توسعه بانکداری، دست پیدا کند.

  مدیرعامل بانک ملی ایران با اشاره به اینکه بانک ملی ایران مجموعه ای از شرکت ها را در همه صنایع کشور در زیر مجموعه خود دارد، گفت: واگذاری این شرکت ها باید با هدف تامین منافع مردم و توجه به نیازهای صنایع مربوطه باشد.

  وی با اشاره به تاکید  مقام معظم رهبری بر اجرای اصل ۴۴ قانون اساسی، ادامه داد: قطعا در واگذاری ها، صلاحیت بخش خصوصی برای تصدی مالکیت این واحدهای تولیدی در نظر گرفته می شود. شرکت صنایع چوب و کاغذ مازندران

  این مسئول افزود: قصد بانک ملی ایران از خروج از بنگاهداری،کسب سود نیست. خریداران شرکت ها باید بتوانند علاوه بر حفظ اشتغال با اجرای طرح توسعه به تقویت روند تولید بپردازند.

  فرزین تاکید کرد: بانک ملی ایران نمی گذارد که واحدهای واگذار شده به بخش خصوصی به بنگاه های تجاری تبدیل شوند.

  مدیرعامل بانک ملی ایران با اشاره به تصمیم بانک برای تامین مالی واحدهای واگذار شده، گفت: دغدغه ما رفع نگرانی مردم بومی درباره حفظ واحدهای تولیدی و تقویت روند اشتغال جوانان آن منطقه است.

  شرکت صنایع چوب و کاغذ مازندرانبیشتر بخوانید: 20 هزار تن کاغذ در شرکت چوب و کاغذ مازندران تولید شد

   در بازدید از شرکت صنایع چوب و کاغذ مازندران که علی بابایی کارنامی و منصور علی زارعی نمایندگان ساری و میاندورود در مجلس شورای اسلامی، جواد بخشی سرپرست اداره کل بازرسی بانک ملی ایران، محمد حسین فروزان مهر سرپرست شرکت سرمایه‌گذاری گروه توسعه ملی، خانعلی رشیدی رئیس اداره امور شعب استان مازندران و تعدادی از مدیران استانی حضور داشتند، محمد رضا فرزین ضمن گفت و گو با کارگران از نزدیک شرایط تولید و مشکلات این شرکت ها را بررسی کرد.

  در این بازدیدها نمایندگان ساری در مجلس شورای اسلامی و مدیران این استان ضمن تقدیر از رویکرد بانک ملی ایران در تقویت بخش تولید در استان مازندران بر رویکرد اشتغال محور در واگذاری بنگاه ها توسط این بانک تاکید کردند.

  مطلب قبلیچاپ روی چسب نشان اصالت بسته بندی
  مطلب بعدیمالیات از سپرده گذاری چالش جدید طبقه متوسط

  ارسال یک پاسخ

  لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
  لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید

  پنج × یک =

  این سایت توسط reCAPTCHA و گوگل محافظت می‌شود حریم خصوصی و شرایط استفاده از خدمات اعمال.