مدیرعامل شرکت چوب و کاغذ مازندران تغییر کرد

  0
  76
  شرکت چوب و کاغذ مازندران

  بر اساس مصوبه هیئت مدیره شرکت طرح و توسعه آینده پویا رضا جلالی به عنوان سرپرست شرکت چوب و کاغذ مازندران منصوب شد و از خدمات علی‌اکبر صفریان قدردانی شد.

  به گزارش چاپ و نشر آنلاین به نقل از روابط عمومی شرکت چوب و کاغذ مازندران با استناد مصوبه هیئت مدیره شرکت طرح و توسعه آینده پویا و هیئت مدیره چوب و کاغذ مازندران  جلالی معاون امور مجامع و شرکت ‌های طرح و توسعه آینده پویا به‌ عنوان سرپرست موقت شرکت چوب و کاغذ مازندران معرفی شد.

  در این جلسه ضمن تأکید بر افزایش تولید، حفظ اشتغال و ارتقا بهره وری و افزایش شفافیت و پاسخگویی و حل مشکلات موجود از خدمات علی‌اکبر صفریان در مدت مسئولیت مدیریت این کارخانه تقدیر و تشکر به ‌عمل آمد.

  پیگیری مطالبات شرکت چوب و کاغذ مازندران از سازمان جنگل ‌ها، مراتع و  آبخیزداری و تلاش برای الزام وزارت آموزش و پرورش برای خرید کاغذ از این کارخانه از برنامه ‌های در دست اقدام صفریان در دوره مدیریتی وی بوده است.

  بیشتر بخوانید: کارخانه چوب و کاغذ مازندران و بی مهری مسئولان

  شرکت چوب و کاغذ مازندرانپرداخت مطالبات معوقه کارگران شرکت چوب و کاغذ مازندران

  کارگران با بیان اینکه طی حدود هشت ماه گذشته واحد شرکت چوب و کاغذ مازندران از مدیریت خوبی برخوردار بوده و عمده مطالبات کارگران پرداخت می‌ شد، می‌گویند: آقای علی اکبر صفریان در حالی کنار گذاشته شده‌اند که در زمان مدیریت ایشان کارگران از وضعیت شغلی و پرداخت مطالبات معوقه خود احساس رضایت داشتند.

  به نقل از کارگران شرکت چوب و کاغذ مازندران گفته می‌شود؛ این واحد تولیدی سابقه سوءمدیریت مدیران قبلی را دارد که موجب خسارت زیادی برای کارگران و در نهایت تعویق چندین ماه مطالبات مزدی آن‌ها شده بود اما با حضور آقای صفریان بخش زیادی از این مشکلات برطرف شد.

  طبق گفته کارگران در حال حاضر حدود ۹۰۰ تا هزار کارگر در صنایع چوب کاغذ مازندران مشغول کارند که در نتیجه عملکرد مناسب مدیرعامل برکنار شده، مطالبات مزدی آن‌ها به روز شده است، به گفته این کارگران هم اکنون مهمترین دغدغه و نگرانی آن‌ها اهلیت داشتن مدیریت جدید در اداره این واحد تولیدی است.

  کارگران این کارخانه می‌گویند: برکناری علی اکبر صفریان” بعد از گذشت حدود ۸ ماه در حالی انجام شده که در روزهای گذشته شاهد فشار برخی مسئولان به کارفرما برای استخدام نیروی کار جدید بوده‌اند.

  ارسال یک پاسخ

  لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
  لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید

  دوازده + 8 =