سرپرست جدید مرکز روابط عمومی و اطلاع رسانی ارشاد معرفی شد

  0
  54
  مرکز روابط عمومی و اطلاع رسانی

  وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی در حکمی مهدی نور علیشاهی را به عنوان سرپرست مرکز روابط عمومی و اطلاع رسانی این وزارتخانه منصوب کرد.

  به گزارش چاپ و نشر آنلاین به نقل از ایرنا، در حکم محمد مهدی اسماعیلی خطاب به مهدی نورعلیشاهی آمده است: با عنایت به تعهد، سابقه کاری و تجربه جنابعالی در حوزه رسانه و نظر به توانمندی و روحیه مکتبی که از آن برخوردارید، به موجب این حکم به عنوان سرپرست مرکز روابط عمومی و اطلاع رسانی منصوب می شوید.

  امید است با اتکال به خداوند قادر متعال و بهره گیری از تجربه خبرنگاران فرهنگ و رسانه و ظرفیت نیروی انسانی متعهد و متخصص و با امعان نظر به موارد ذیل در انجام اهداف و ماموریت های مرکز و وظایف محوله قرین توفیق و تایید باشید.

  ۱-انعکاس صادقانه و دقیق از فعالیت ها و عملکرد تمامی ارکان و اجزای تشکیلاتی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی

  ۲-ارتباط فعال و موثر با رسانه‌های جمعی، مطبوعات و به ویژه پایگاه‌ های اطلاع‌رسانی در فضای مجازی

   ۳-برنامه ریزی دقیق به منظور دریافت بدون واسطه نظرات، انتقادات و پیگیری‌ های عموم مردم و به طور خاص اهالی فرهنگ و هنر و انتقال به مسئولان وزارتخانه

  ۴-نظارت و هماهنگی میان مراکز و ادارات روابط عمومی در معاونت ها، سازمان ها و مراکز مرتبط با وزارتخانه‌ و نیز ادارات کل استان‌ ها به منظور انجام دقیق وظایف و ماموریت ها

  ۵- اداره سامانه‌ ها و پایگاه‌ های اطلاع‌رسانی وزارتخانه

  ۶-برنامه ریزی و انجام امور تبلیغاتی، محیطی و اطلاع رسانی برای همکاران در تمامی رده‌ ها

  ۷-جمع‌آوری و تحلیل انتقادات، پیشنهادات و مطالب مرتبط با وزارتخانه که در رسانه‌ های مختلف منتشر می‌شود جهت آگاهی مسئولان

  انتظار می‌رود گزارش پیشرفت کارها در هر یک از بندها مستمرا به اینجانب ارائه شود.

  مزید توفیق جنابعالی را در خدمت به نظام مقدس جمهوری اسلامی و تحقق اهداف دولت مردمی ظل توجهات حضرت ولی عصر (عج) و رهبری داهیانه حضرت آیت الله العظمی امام خامنه‌ای (مدظله العالی) از خداوند منان خواستارم. 

   

  رزومه سرپرست جدید مرکز روابط عمومی و اطلاع رسانی ارشاد

  مرکز روابط عمومی و اطلاع رسانیگفتنی است؛ مهدی نورعلیشاهی که هم اکنون به عنوان سرپرست جدید مرکز روابط عمومی و اطلاع رسانی ارشاد معرفی شده؛ متولد سال ۱۳۵۹ و دانش آموخته کارشناسی ارشد علوم ارتباطات اجتماعی است. 

  وی بیش از یک دهه رئیس اداره خبرنگاران وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی بوده است و از دیگر سوابق اجرایی نورعلیشاهی می توان به رئیس اداره اصناف و خانه های مطبوعات وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی، موسس و رئیس موزه ملی مطبوعات، بیش از یک دهه سردبیر و دبیر رسانه های مختلف کشور از جمله روزنامه های جام جم، ایران و همشهری اشاره کرد. سرپرست جدید مرکز روابط عمومی و اطلاع رسانی ارشاد همچنین دارای تالیفاتی در حوزه ادبیات است.

  بیشتر بخوانید: بازدید مدیر کل دفتر امور چاپ و نشر از مجتمع چاپ نقش الماس

   پیش از این همایون امیرزاده عهده دار این مسئولیت در وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی بود و وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی همزمان با موعد بازنشستگی وی از خدمات و تلاش های امیرزاده قدردانی کرد.

  ارسال یک پاسخ

  لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
  لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید

  3 × چهار =