مدیر بازاریابی نوین برچسب هرمس: شرکت در نمایشگاه‌ها هزینه نیست

  0
  65
  نوین برچسب هرمس

  نوین برچسب هرمس فعال در زمینه کاغذ 

  هلدینگ نوین برچسب هرمس یک شرکت دانش‌بنیان است که از سوی فارغ‌التحصیلان دانشگاه صنعتی شریف در زمینه بازارهای سرمایه‌گذاری، مالی و بورسی تأسیس شد. مدیران این هلدینگ پس از کسب موفقیت در زمینه‌های مختلف تصمیم به سرمایه‌گذاری در زمینه‌هایی چون کاغذ و معادن می‌گیرند.

  به گزارش خبرنگار چاپ و نشر آنلاین، شرکت نوین برچسب هرمس در زمینه کاغذ در خرداد سال 1400 تأسیس شد که به گفته سجاد اکبری‌پور مدیر بازاریابی نوین برچسب هرمس، کارخانه این شرکت در مدت کمتر از یک سال کارخانه خود را تکمیل کرد و در صورت تکمیل زیرساخت‌های دولتی تا دو ماه آینده تولیدات خود را آغاز خواهد کرد.

  نوین برچسب هرمسوی هدف از شرکت نوین برچسب هرمس برای حضور در پنجمین نمایشگاه کاغذ و مقوا را شناسایی و ارتباط با مجموعه‌های جدید و فعالان حوزه کاغذ و مقوا برشمرد و اظهار داشت: ما اعتقاد داریم که شرکت در نمایشگاه‌ها هزینه نیست بلکه لزوم کار بازاریابی این است که همیشه پاسخگویانه خود را در معرض دید عموم قرار بدهیم.

  بیشتر بخوانید: مدیر فروش شرکت فرشته: نمایشگاه کاغذ، رویدادی مهم در استحکام روابط با مشتریان است

  اکبری پور خاطرنشان کرد: این اتفاق به شما اجازه می‌دهد تا همواره خود را محک زده و در پی شناسایی نقاط قوت و ضعفتان از دید مشتریان و همکارانتان باشید. همچنین حضور در این نمایشگاه موجب شد که علاوه بر آشنایی با مشتریانی که محصولات را پیش‌خرید می‌کنند، تأمین‌کنندگان جدیدی را برای خرید مواد اولیه کارخانه بیابیم.

  مطلب قبلیانتصاب مدیر اجرایی و اعضای شورای راهبردی جشنواره صنعت چاپ
  مطلب بعدیسامانه فروش کتاب آغاز به کار کرد

  ارسال یک پاسخ

  لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
  لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید

  چهارده + 20 =

  این سایت توسط reCAPTCHA و گوگل محافظت می‌شود حریم خصوصی و شرایط استفاده از خدمات اعمال.