راه اندازی پروژه تولید کاغذ از سنگ با همکاری چینی‌ ها

  0
  45
  پروژه تولید کاغذ از سنگ

  استاندار لرستان با اشاره ‌به پروژه تولید کاغذ از سنگ در ‌الیگودرز گفت: تجهیزات این کارخانه با همکاری کشور چین ظرف چند ماه آینده ‌تامین و ‌راه‌اندازی می‌ شود.

  به گزارش چاپ و نشر آنلاین به نقل از تسنیم از الیگودرز، فرهاد زیویار در جمع خبرنگاران این شهرستان به بازدید خود از مجموعه گردشگری سد حوضیان الیگودرز اشاره کرد و اظهار داشت: فلسفه وجودی این سد تامین آب کشاورزی مورد نیاز مردم است اما با ابتکار عمل دیگر ظرفیت‌های این منطقه همچون گردشگری و توریستی نیز فعال شده که لازم است مورد حمایت قرار گیرد.

  وی با بیان اینکه در بحث شبکه‌ های توزیع و آبرسانی سد حوضیان نواقصی وجود است که در آینده برطرف می‌شود افزود: محل احداث ناحیه صنعتی چمن سلطان الیگودرز نیز مورد بازدید قرار گرفت که باید گفت خوشبختانه زیرساخت‌های اولیه این طرح فراهم شده و با همکاری دستگاه‌های خدمات‌رسان تا چند ماه آینده آماده واگذاری به سرمایه‌گذاران می‌شود.

  استاندار لرستان در ارتباط با تقاطع غیر همسطح جاده شول آباد – الیگودرز نیز عنوان کرد: با حمایت‌های مرکز لازم است ایرادات آن برطرف شود؛  پروژه تعریض جاده شول آباد نیز که یکی از محورهای پرتردد و پرخطر است مورد بازدید قرار گرفت که لازم است با همیاری طی فاز بندی‌هایی طرح تعریض آن زودتر به نتیجه برسد.

  وی به مشکلات راه‌های ارتباطی در استان لرستان اشاره کرد و گفت: راه مقدمه توسعه است و یکی از مشکلات لرستان مربوط  به راه‌های ارتباطی است که در سفر رئیس جمهور حتماً مطرح و مورد رسیدگی قرار می‌گیرد.

  بیشتر بخوانید: الیگودرز قطب تولید کاغذ از سنگ در آینده نزدیک

  تحریم های اقتصادی سد پروژه تولید کاغذ از سنگ

  زیویار با اشاره به بازدید از پروژه تولید کاغذ از سنگ در شهرستان الیگودرز تصریح کرد: پروژه تولید کاغذ از سنگ پیشرفت خوبی از نظر عملیات عمرانی دارد  که به خاطر تحریم‌های اقتصادی تامین تجهیزات آن با مشکل مواجه شده و بناست با همکاری کشور چین ظرف چند ماه آینده تجهیزات مورد نظر تامین و کارخانه راه اندازی شود.

  استاندار لرستان تصریح کرد: امروز مدرسه شش کلاسه خیرساز زنده یاد عباس جلالی مارنانی با تجهیزات کامل افتتاح شد.

  ارسال یک پاسخ

  لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
  لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید

  13 − پنج =