شرکت کاغذ پارس هفت تپه تامین کننده 10 درصدی کاغذ بازار

  0
  47
  رانت یارانه کاغذ

  مدیرعامل شرکت کاغذ پارس هفت تپه میزان تولید کاغذ در نیمه نخست امسال را ۶۰ هزار و ۳۷۶ تن عنوان کرد.

  به گزارش چاپ و نشر آنلاین به نقل از باشگاه خبرنگاران جوان؛ مهندس معتمدی مدیرعامل شرکت کاغذ پارس هفت تپه با بیان اینکه در نیمه نخست امسال ۳۲ هزار و ۳۷۶ تُن کاغذ با استاندارد قابل قبول در این شرکت تولید شده است، گفت: با تلاش کارکنان نیز در سال ۹۹ موفق شدیم میزان تولید را ۶۰ هزار و ۱۰۳ تن برسانیم.

  وی با بیان اینکه شرکت کاغذ پارس حدود ۱۰ درصد از نیاز بازار داخل کشور به انواع کاغذ‌های بسته بندی را تامین می‌ کند، افزود: هم اکنون بیش از یک هزار و ۳۰۰ نفر به صورت مستقیم و بیش از ۷ هزار نفر به صورت غیرمستقیم در این شرکت مشغول به کار هستند.

  شرکت کاغذ پارس هفت تپهمشکلات شرکت کاغذ پارس هفت تپه

  معتمدی در خصوص تاثیر مسائل اقتصادی و کمبود‌ها بر میزان تولید اظهار داشت: به طور طبیعی این شرکت مانند سایر واحد‌های تولیدی تحت تاثیر شرایط اقتصادی کشور، افزایش قیمت‌ ها، تورم و کمبود‌ها قرار دارد، به گونه‌ای که در ماه‌های تیر و مرداد قطع برق کارخانه سبب کاهش بیش از ۲۰ درصدی تولید شد.

  بیشتر بخوانید: مدیریت بحران کاغذ مطبوعات

  مدیرعامل شرکت کاغذ پارس هفت تپه در خصوص تاثیرات خشکسالی بر تولید محصولات کاغذی در این شرکت بیان داشت: با توجه به اینکه محصولات با استفاده از تفاله نیشکر یا همان باگاس تولید می‌ شوند و این مواد به میزان زیادی موجود است، خشکسالی تاثیر چندانی بر تولید نگذاشت و خللی در فعالیت ‌ها و تولیدات ایجاد نکرد.

  ارسال یک پاسخ

  لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
  لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید

  چهار × 5 =