مشکل کاغذ نشریات با همراهی رئیس جمهور مرتفع می شود

  0
  67
  مشکل کاغذ نشریات وزیر فرهنگ و ارشاد

  ورود محموله کاغذ به منظور رفع مشکل کاغذ نشریات 

  وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی اظهار کرد: با اقدامات صورت گرفته و با همراهی رئیس جمهوری، مشکل کاغذ نشریات به زودی مرتفع می شود.

  به گزارش چاپ و نشر آنلاین به نقل از خبرگزاری مهر، محمدمهدی اسماعیلی وزیر ارشاد روز یکشنبه (19 تیر ماه) در حاشیه جشن عید قربان که در شهرستان خدابنده برگزار شد، در جمع خبرنگاران با اشاره به مشکل کاغذ نشریات و مطبوعات، گفت: با همراهی رئیس‌جمهور مشکل کاغذ نشریات و مطبوعات در کوتاه‌ترین زمان ممکن رفع خواهد شد.

  وی در همین خصوص یادآور شد: به زودی با رایزنی‌های صورت گرفته قرار است محموله کاغذ با ارز مناسب وارد کشور شده و اقدام به توزیع بین مطبوعات و نشریات شود.

  کمبود کاغذ روزنامه مشکل کاغذ نشریات وزیر فرهنگ و ارشاداین مسئول با بیان اینکه وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی اقدامات ارزنده‌ای را در حوزه آسیب‌های اجتماعی انجام داده است، خاطرنشان کرد: اعتقاد راسخ به این مهم داریم که می‌توانیم با رویکرد فرهنگی و هنری، در مقابل بسیاری از آسیب‌های اجتماعی برنامه‌های درخوری داشته باشیم.

  بیشتر بخوانید: رشد 395 درصدی واردات کاغذ در سال جاری

  وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی با تاکید بر اینکه باید برنامه‌هایی درخور عظمت قیدار نبی (ع) برگزار شود، ادامه داد: یکی از اهداف ما معرفی این بزرگوار به نسل امروز است، به همین خاطر باید اقدامی انجام دهیم تا عموم مردم بتوانند در جشنواره‌هایی که به همین منظور برگزار می‌شود، حضور داشته باشند.

  مطلب قبلی7 گام بازاریابی کم هزینه برای استارت آپ ها
  مطلب بعدیصنعت چاپ استان کهگیلویه و بویر احمد  از پایبست ویران است

  ارسال یک پاسخ

  لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
  لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید

  14 − هفت =

  این سایت توسط reCAPTCHA و گوگل محافظت می‌شود حریم خصوصی و شرایط استفاده از خدمات اعمال.