کاغذسازی راشا کاسپین دوباره طعمه حریق شد

  0
  30
  کاغذسازی راشا کاسپین

  آتش سوزی در انبار مواد اولیه کاغذسازی راشا کاسپین 

  کارخانه کاغذسازی راشا کاسپین واقع در شهرک صنعتی علی‌آباد زنجان‌ حوالی ساعت ۱۹ شب ۴شهریور ماه طعمه حریق شد؛ این کارخانه حدود ۲۰ روز پیش نیز دچار حریق شده بود که با 7 ساعت عملیات اطفای حریق توسط آتش نشانی مهار شد.

  به گزارش چاپ و نشر آنلاین به نقل از فارس؛ مجید امیرفضلی، رئیس سازمان آتش‌نشانی و خدمات ایمنی شهرداری زنجان اظهار کرد: آتش‌سوزی دوباره کاغذسازی راشا کاسپین در انبار مواد اولیه رخ داده و در محل قبلی رخ نداده است.

  رئیس سازمان آتش‌نشانی و خدمات ایمنی شهرداری زنجان با اشاره به اینکه آتش‌ سوزی فعلی در انبار کاغذ‌های فشرده و کارتن کاغذسازی راشا کاسپین رخ داده است، افزود: وزن هر یک از این کاغذهای فشرده یک تا دو تن است.

  کاغذسازی راشا کاسپینوی با اشاره به اینکه حجم آتش‌ سوزی رخ داده در این مجتمع وسیع است و هنوز آتش مهار نشده است، افزود: در حال حاضر 16 آتش‌نشان از چهار ایستگاه عملیاتی به همراه آتش نشانی فرودگاه، خطوط لوله، آتش‌نشانی کاغذسازی راشا کاسپین و آتش‌نشانی شهرک صنعتی اشراق مشغول اطفای حریق هستند، اما هنوز آتش‌ اطفا نشده است.

  امیرفضلی با اشاره به اینکه از ساعت 19 روز گذشته آتش‌سوزی آغاز شده و پیش‌بینی می‌شود، لکه‌گیری آتش دو ساعت دیگر طول بکشد، بیان کرد: علت آتش‌سوزی هنوز مشخص نیست و نیاز به کار کارشناسی دارد.

  بیشتر بخوانید: مهار آتش‌ در راشا کاسپین زنجان

  وی با اشاره به اینکه به علت تماس زود هنگام این آتش‌ سوزی با آتش‌ نشانی حریق در بازه زمانی کمتری نسبت به آتش‌ سوزی قبلی مهار شد، اضافه کرد: با وجود اینکه پایگاه آتش‌ نشانی در شهرک صنعتی و همچنین راشا کاسپین مستقر است، اما در مواقع حساس آتش‌ نشانان برای انجام عملیات به این شهرک می‌روند.

  مطلب قبلیآیین افتتاحیه هشتمین نکوداشت هفته علوم و فناوری چاپ ایران برگزار شد
  مطلب بعدیتولیدات کاغذ کارخانه مازندران مورد استفاده صنعت نشر

  ارسال یک پاسخ

  لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
  لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید

  سه + 5 =

  این سایت توسط reCAPTCHA و گوگل محافظت می‌شود حریم خصوصی و شرایط استفاده از خدمات اعمال.