استقبال ناشران برای دریافت کاغذ ایرانی

  0
  49
  قیمت کاغذ کاغذ انبارشده

  با استقبال ناشران برای دریافت کاغذ ایرانی، میزان درخواست‌ها از ۷هزار تُن کاغذ توافق شده با کارخانه کاغذ مازندران عبور کرد.

  به گزارش چاپ و نشر آنلاین به نقل از روابط عمومی خانه کتاب و ادبیات ایران، پس از اعلام فراخوان ثبت نام برای دریافت کاغذ ایرانی و همزمان با درخواست کاهش قیمت از سوی ناشران،  تاکنون بیش از 500 ناشر درخواست خود را در سامانه توزیع کاغذ ثبت کرده اند که حجم درخواست ها بیش از میزان 7هزار تُن کاغذ توافق شده با کارخانه کاغذ مازندران است.

  میزان فعالیت بر اساس کتاب‌های اعلام وصول شده پیش از این در خانه کتاب و ادبیات ایران و حجم درخواست کتاب‌ های ثبت شده در سامانه توزیع کاغذ، یکی از شاخص‌های تخصیص کاغذ به ناشران متقاضی است.

  لازم به ذکر است کاغذ بر اساس حجم دریافت ماهانه از سوی کارخانه کاغذ مازندران، توزیع خواهد شد و اولویت با ناشرانی است که زودتر ثبت نام کنند. 

  گفتنی است ناشرانی که با درخواست آنها برای دریافت کاغذ ایرانی موافقت شود، 30 درصد هزینه کاغذ اعلامی را واریز و باقی مانده مبلغ را همزمان با صدور حواله کاغذ پرداخت خواهند کرد. ناشرانی که پیش پرداخت اولیه را واریز کنند در اولویت تحویل کاغذ قرار می‌گیرند.

  این گزارش می افزاید قیمت‌های اعلام شده در این سامانه به صورت تقریبی بوده و در صورت کاهش قیمت از سوی کارخانه کاغذ مازندران، امکان افزایش تقاضا از سوی ناشران خواهد بود. همچنین قیمت‌ قطعی در زمان صدور حواله اعلام خواهد شد.

  بیشتر بخوانید: ثبت نام ناشران متقاضی دریافت کاغذ ایرانی

  دریافت کاغذ ایرانی کارخانه‌‌های تولید کاغذ کاغذ‌های وارداتیقیمت تقریبی اعلام شده برای دریافت کاغذ ایرانی از کارخانه کاغذ مازندران 

   کاغذ 70 گرمی 70×100 قیمت تقریبی هر بند کاغذ تحریر 7400000 ریال،

   کاغذ 70  گرمی 90×60 قیمت تقریبی هر بند کاغذ تحریر 5600000 ریال،

   کاغذ 75 گرمی 70×100 قیمت تقریبی هر بند کاغذ تحریر 7600000ریال،

   کاغذ 75 گرمی 90×60 قیمت تقریبی هر بند کاغذ تحریر 5900000 ریال،

    کاغذ رول 70 گرمی قیمت تقریبی درب کارخانه هر کیلو 260000ریال (هزینه حمل و نقل و انبارداری تا درب انبار تهران بر عهده خریدار است.)

   کاغذ رول 75 گرمی قیمت تقریبی درب کارخانه هر کیلو 250000 ریال(هزینه حمل و نقل و انبارداری تا درب انبار تهران بر عهده خریدار است.)

   

   دریافت کاغذ ایرانی حمایت از تولید کاغذبا توجه به ضرورت خودکفایی در تولید کاغذ و حمایت از تولید ملی به عنوان راهبردهای اصلی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی و همچنین استقبال ناشران، ثبت نام برای دریافت کاغذ ایرانی همچنان ادامه خواهد داشت.

  ناشران متقاضی خرید کاغذ داخلی پس از مراجعه به سامانه توزیع کاغذ به نشانی paperds.ir صفحه پیش از ثبت‌نام را تکمیل و درخواست خود را ثبت کنند.

  مطلب قبلیتوجه به نقش مغفول مانده صنعت بسته بندی
  مطلب بعدیافزایش نرخ محصولات صنعت نشر با رشد تورم

  ارسال یک پاسخ

  لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
  لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید

  4 × 1 =

  این سایت توسط reCAPTCHA و گوگل محافظت می‌شود حریم خصوصی و شرایط استفاده از خدمات اعمال.