مدیرعامل ماشین‌سازی سلطانی: تولیدکنندگان روی پای خود ایستاده‌اند

  0
  56
  ماشین‌سازی سلطانی

  مدیرعامل ماشین‌سازی سلطانی ضمن بیان نقاط قوت و ضعف نمایشگاه بین المللی کاغذ و مقوا به تولیدات حوزه ماشین سازی اشاره کرد و گفت: تولیدکنندگان روی پای خود ایستاده اند. 

  ورود ماشین‌سازی سلطانی به عرصه تولید کارتن 

  حمید سلطانی مدیرعامل ماشین‌سازی سلطانی به‌عنوان یکی از شرکت‌کنندگان نمایشگاه کاغذ و مقوا با اشاره به اینکه چنین رویدادهایی فرصتی بی‌نظیر برای ایجاد ارتباط میان مشتریان و شرکت‌ها و همچنین آشنایی با مجموعه‌های مرتبط هستند؛ اظهار داشت: در واقع نمایشگاه محیطی مناسب برای اعلام حضور و ارائه آخرین تحول و اقدامات و در معرض نمایش قرار دادن آن‌ها است. مهم‌ترین حسن چنین رویدادهایی آشنایی با افراد جدید در سطح کشور یا حتی خارج از کشور است.

  وی افزود: خوشبختانه بازدیدکنندگانی از کشورهایی مانند افغانستان و عراق در غرفه ماشین‌سازی سلطانی حضور یافتند که موجب شکل‌گیری ارتباطات جدیدی برای ما شد.

  ماشین‌سازی سلطانیماشین‌سازی سلطانی به گفته‌ی مدیرعامل این مجموعه به‌صورت غیررسمی از سال 1383 شروع به فعالیت کرده و به‌تدریج توسعه یافته است. سلطانی اظهار داشت: ما در گذشته تنها به تولید ماشین‌های چاپ می‌پرداختیم اما امروز علاوه بر آن اقدام به ساخت ماشین‌آلات کارتن‌سازی نیز می‌کنیم.

  بیشتر بخوانید: کسب جایگاه برای ماشین‌سازان صنایع سلولزی در حاشیه نمایشگاه کاغذ

  وی در رابطه با توقع تولیدکنندگان از مسئولان بیان داشت: تولیدکنندگان در کشور ما از تأمین منابع تا تولید و بازاریابی را به‌تنهایی انجام می‌دهند و به‌نوعی با وجود تمام مشکلات روی پای خودشان ایستاده‌اند. در این زمینه‌ تنها و شاید کوچک‌ترین انتظار ما تقویت ارتباطات خارجی به‌منظور عرضه محصولاتمان به فراتر از مرزهای کشور است. البته برگزاری چنین نمایشگاه‌هایی نه‌تنها بی‌تأثیر نبوده بلکه می‌تواند در این راستا امیدبخش نیز باشد.

  مطلب قبلیاعلام برنامه‌ های هشتمین نکوداشت هفته علوم و فناوری چاپ ایران
  مطلب بعدیتولید بسته بندی هوشمند مواد غذایی بر پایه نانو از سوی محققان ایرانی

  ارسال یک پاسخ

  لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
  لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید

  شش − 1 =

  این سایت توسط reCAPTCHA و گوگل محافظت می‌شود حریم خصوصی و شرایط استفاده از خدمات اعمال.