کسب جایگاه برای ماشین‌سازان صنایع سلولزی در حاشیه نمایشگاه کاغذ

  0
  49
  ماشین‌سازان صنایع سلولزی

  آغاز اطلاع رسانی درباره انجمن ماشین‌سازان صنایع سلولزی 

  انجمن ماشین‌سازان صنایع سلولزی ایران یکی از غرفه‌های فعال در نمایشگاه کاغذ و مقوا بود. گفتنی است که بنای این انجمن از حدود چهار سال گذاشته پایه‌ریزی شده و هم‌اکنون در حال عضوگیری است.

  به گزارش چاپ و نشر آنلاین، رضا تات داوودی مدیر فروش و عضو هیئت‌ مدیره ماشین‌سازی حرفه‌وفن و از بنیان‌ گذاران انجمن ماشین‌سازان صنایع سلولزی ایران در این باره اظهار داشت: انجمن ماشین‌سازان صنایع سلولزی ایران با وجود گذشت چهار سال از تشکیل، موفق به دستیابی به اهداف مورد نظرش نشد. با این ‌وجود با پیگیری‌های برخی از دوستان این مجمع به سرانجام رسید و ما هم‌ اکنون در مرحله عضوگیری قرار داریم. پس از پایان این فرآیند، مدیرعامل و اعضای هیئت‌مدیره نیز مشخص شده و انجمن شکل رسمی‌ تری به خود خواهد گرفت.

  وی درباره علت حضور این انجمن در نمایشگاه اظهار داشت: اطلاع‌ رسانی درباره شروع به کار انجمن، همچنین آشنایی با شرکت‌ های فعال در حوزه ماشین‌سازی صنایع سلولزی و عضو گیری از مهم‌ ترین علل حضور ما در این رویداد بود که خوشبختانه ما تقریباً به 60 تا 70 درصد خواسته‌ هایمان دست‌یافتیم.

  ماشین‌سازان صنایع سلولزی انجمن ماشین سازان صنایع سلولزی ایران بیشتر بخوانید: انجمن ماشین سازان صنایع سلولزی، هویت بخش فعالان این صنعت

  دومین نشست بنیان‌ گذاران انجمن ماشین سازان صنایع سلولزی در روز سه‌شنبه ۴ مردادماه هم‌ زمان با سومین روز از نمایشگاه بین‌ المللی کاغذ و مقوا برگزار شد که بنا به گفته تات داوودی این نخستین جلسه رسمی بنیان‌ گذاران انجمن با سید محمدمهدی هادوی مدیرکل دفتر ماشین‌سازی وزارت صمت بود.

  تات داوودی بیان داشت: در این جلسه ضمن باز شدن باب آشنایی اعضای انجمن با مدیرکل دفتر ماشین‌سازی وزارت صمت، در رابطه با مشکلات ماشین‌ سازان صنایع سلولزی ایران و همچنین اهداف شکل‌گیری و کمک‌های مدنظر وزارت صمت به انجمن بحث شد. سپس صورت‌ جلسه‌ها امضا شده و مجمع به رسمیت شناخته شد.

  مطلب قبلیشورای خرید کتاب در 12 گروه آغاز به کار کرد
  مطلب بعدیماشین چاپ RMGT ایده ال برای تولید جعبه و بسته بندی

  ارسال یک پاسخ

  لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
  لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید

  شانزده − 6 =

  این سایت توسط reCAPTCHA و گوگل محافظت می‌شود حریم خصوصی و شرایط استفاده از خدمات اعمال.