رئیس جمهور از کارخانه کاغذ سازی زاگرس بازدید کرد

  0
  70
  کارخانه کاغذ سازی زاگرس

  رئیس جمهور در ادامه برنامه های هفتمین سفر استانی دولت از کارخانه کاغذ سازی زاگرس واقع در زرقان بازدید کرد.

  به گزارش چاپ و نشر آنلاین، آیت الله رئیسی در ادامه سفر خود به استان فارس، به کارخانه کاغذ سازی زاگرس واقع در شهر زرقان رفت. وی در این بازدید، دستوراتی را نیز برای رفع مشکل این واحد تولیدی صادر کرد و قول داد که موانع و مشکلات به طور کامل بررسی و رفع شود.

  رئیس جمهور در بازدید از کارخانه کاغذ سازی زاگرس با اشاره به این که تکمیل 13 درصد مراحل ساخت این کارخانه کار دشواری نیست که معطل مانده است افزود: مشکلات این کارخانه که بیشتر تسهیلات است، هرچه زودتر باید بر طرف شود.

  رئیسی با بیان اینکه ویژگی کارخانه کاغذ سازی زاگرس این است که با استفاده از ضایعات و کاغذهای باطله می تواند بخشی از نیاز کشور را تامین کند، گفت: روا نیست که این سرمایه گذاری به دلیل ناتمام ماندن 13 درصد از کل پروژه، به نتیجه نرسد. جای پرداخت تسهیلات بانکی همین جاست که هم اشتغال ایجاد می کند و هم با رونق تولید، نیاز کشور رفع می‌ شود.

  بیشتر بخوانید:کاغذ وارداتی تیشه به ریشه کاغذ داخلی

  کارخانه کاغذ سازی زاگرساشتغالزایی در کارخانه کاغذ سازی زاگرس

  وی ادامه داد: استاندار کار تکمیل این واحد تولیدی را با جدیت پیگیری کند تا چنانچه مالک کارخانه وعده داده است، هر چه سریع‌ تر با راه‌ اندازی این کارخانه 600 نفر مشغول کار شوند و با رونق تولید، گامی برای تأمین کاغذ مصرفی در کشور برداشته شود.

  گفتنی است رئیس جمهور روز پنجشنبه و در آغاز هفتمین سفر استانی دولت سیزدهم وارد شیراز شد. رئیس دفتر رئیس جمهور، معاون اجرایی و وزرای صمت، کشور، نیرو، نفت، راه و شهرسازی و جهادکشاورزی رئیس جمهور را در سفر به استان فارس همراهی می‌ کنند.

  وزیر صنعت، معدن و تجارت نیز به صورت همزمان از واحدهای تولیدی شهرستانهای کوار، سروستان و خرامه بازدید می کند.

  فاطمی امین همچنین به عنوان نماینده ویژه رئیس جمهور در جلسات شورای اداری این شهرستان ها حضور خواهد یافت و در نشست با فعالان اقتصادی، صنعتگران و تولید کنندگان، در جریان مهمترین مسایل و مشکلات آنها قرار می گیرد.

  ارسال یک پاسخ

  لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
  لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید

  12 − یازده =