برنامه ریزی برای برگزاری دهمین نمایشگاه چاپ دیجیتال در بهار سال 1402

  0
  50
  دهمین نمایشگاه چاپ دیجیتال

  به گفته رئیس نهمین نمایشگاه چاپ دیجیتال، دهمین نمایشگاه چاپ دیجیتال , بهار و اواخر اردیبهشت ماه سال 1402 برگزار خواهد شد، همچنین اقدامات ویژه‌ای به مناسبت برپایی این رویداد در حال برنامه ‌ریزی است.

   

  حضور پررنگ مدیران در نمایشگاه چاپ دیجیتال

  به گزارش چاپ و نشر آنلاین به نقل از ایبنا جلال ذکایی، رئیس نهمین نمایشگاه چاپ دیجیتال، با ارائه ارزیابی از تجربه نهم این نمایشگاه، گفت: نمایشگاه چاپ دیجیتال پس از چهار روز فعالیت، روز جمعه هفتم مرداد به کار خود پایان داد و طبق بازخوردی که از غرفه‌داران و شرکت‌کنندگان داشتیم با توجه به توقف برگزار این رویداد در سه سال اخیر، از روند برگزاری راضی بودند.

   وی ادامه داد: این‌روزها شاید شرایط اقتصادی خیلی مناسب نباشد، به همین دلیل، برای برگزاری، روزهای سختی را پشت سرگذاشتیم و خیلی‌ها برای حضور در این رویداد تردیدد داشتند؛ اما خوشبختانه توانستیم، بعد سه سال کار خود را ادامه دهد.

   ذکایی با اشاره به برخی حواشی مثبت این نمایشگاه، توضیح داد: حضور یکسری سازمان‌ها و نهادهای مدنی مثل انجمن صنفی گرافیک، اتحادیه تابلوسازان و جشنواره بسته‌ها ازجمله اتفاقاتی بود که نشانگر جایگاه این نمایشگاه در میان گروه‌های مختلف بود.

   وی تاکید کرد: امسال همچنین مسئولان صنفی و تشکل‌های مختلف صنعت چاپ از سراسر کشور به نمایشگاه آمدند و شاهد حضور پررنگ مدیران در این نمایشگاه بودیم که استمرار آن می‌تواند به همدلی و همراهی در صنف منجر شود.

   ذکایی همچنین به برگزاری نشست‌های آنلاین در حاشیه نمایشگاه اشاره کرد و گفت: این نشست‌ها و کارگاه‌های آموزشی علاوه بر اینکه حضوری برگزار شدند به صورت مجازی و آنلاین نیز برای مخاطبان خارج از نمایشگاه پخش شد.

   

  دهمین نمایشگاه چاپ دیجیتال با برنامه های ویژه برگزار می شود

  وی در ادامه با اشاره به برخی مسائل اقتصادی و تاثیر آن در صنایع مختلف، یادآور شد: همین که توانستیم در این بازار پرنوسان اقتصادی نمایشگاه برگزار کنیم، اتفاق خوبی است اما معتقدم نمایشگاه باید خود را به روز کند و در این میان در تلاشیم طیف گسترده‌تری از فعالان چاپ دیجیتال را به نمایشگاه بیاوریم.

  بیشتر بخوانید: نهمین نمایشگاه چاپ دیجیتال و نشر رومیزی افتتاح شد

   به گفته ذکایی، در این زمینه تمهیداتی اندیشیده شده است که دهمین نمایشگاه چاپ دیجیتال را در فصل بهار و در روزهای پایانی اردیبهشت ماه با شکل و شمایل ویژه‌تری به مناسبت دهمین سال برگزار کنیم.

  وی همچنین گفت: با توجه به اینکه محل دائمی نمایشگاه‌های شهرداری فقط مختص فعالیت‌های شهرداری است، مکان دهمین نمایشگاه چاپ دیجیتال  نیز تغییر خواهد کرد. دهمین نمایشگاه چاپ دیجیتال

  مطلب قبلیصنعت چاپ در وزارت ارشاد باقی خواهد ماند
  مطلب بعدیفروش و صادرات صنایع دستی با استفاده از بسته بندی های خلاقانه

  ارسال یک پاسخ

  لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
  لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید

  17 − سیزده =

  این سایت توسط reCAPTCHA و گوگل محافظت می‌شود حریم خصوصی و شرایط استفاده از خدمات اعمال.