تجلیل از کارگران در بیستمین جشنواره روز ملی صنعت چاپ خراسان

  0
  85
  بیستمین جشنواره روز ملی صنعت

  در مراسم بیستمین جشنواره روز ملی صنعت چاپ خراسان رضوی از کارگران پرتلاش عرصه صنایع چاپ و بسته بندی استان تجلیل به عمل آمد.

  در مراسم باشکوه بیستمین جشنواره روز ملی صنعت چاپ که باحضور افشین تحفه گر معاون فرهنگی و رسانه اداره کل فرهنگ وارشاد اسلامی و با رعایت کامل دستورالعمل های بهداشتی در محل چاپخانه شهر چاپ خراسان (وابسته به موسسه فرهنگی هنری خراسان) برگزار شد از مجتبی غرابی مدیر و تعداد ۲۶ نفر از کارگران پرتلاش چاپخانه که نقشی فعال و تاثیرگذار در زمینه تولید دفاتر اهدایی صنف صنعت چاپ استان به دانش آموزان سیل زده شمال خراسان، گلستان، جنوب و غرب کشور داشتند با اهدای لوح سپاس، تقدیر گردید.

  در مراسم بیستمین جشنواره روز ملی صنعت چاپ خراسان علی مغانی رئیس اتحادیه صنعت چاپ استان، مدیرشانه چی و ایزدی سرپرست و کارشناس اداره امور چاپ و اعضای هیئت مدیره اتحادیه صنعت چاپ استان حضور داشتند.

  در ابتدای مراسم معاون فرهنگی و رسانه و نیز رئیس اتحادیه صنعت چاپ استان با ایراد سخنانی از زحمات و خدمات دلسوزانه  کارگران و مدیران صنعت چاپ استان سپاسگزاری نمودند.

  بیشتر بخوانید: برگزاری نشست خبری بیستمین جشنواره چاپ

  توجه به صادرات در بیستمین جشنواره روز ملی صنعت چاپ خراسان

  تحفه گر در حاشیه این جلسه گفت: در خراسان رضوی تعداد ۳۷۲ چاپخانه و واحدهای وابسته مشغول فعالیت هستند. استان خراسان رضوی با این تعداد چاپخانه با ظرفیت بیش از ۴۰۰۰ ورق یکی از قطب های سه گانه چاپ کشور بوده و بعد از تهران جایگاه دوم را دارد. همچنین بیش از ۳۵۰۰ نفر به صورت مستقیم در حوزه صنایع چاپ و بسته بندی استان مشغول به کار هستند.

  وی در ادامه افزود: از ابتدای سال ۹۹ تا پایان دی ماه مجوز چاپ و صادرات یک هزار و چهارصد میلیارد تومان محصولات و فرآورده های چاپی به با ارزش وزنی ۲۵ میلیون کیلوگرم به خارج از کشور صادر که نسبت به مدت مشابه در سال ۹۸ حدود ۴۰۰درصد رشد داشته است که با این رشد و با توجه به قابلیت ها و توانمندی های قابل قبول در حوزه صنعت چاپ و بسته بندی، استان خراسان رضوی به عنوان بارانداز صادرات محصولات چاپی محسوب می شود.

  محصولات چاپی تولیدی با هدف صادرات بیشتر به کشورهای افغانستان، ترکمنستان، تاجیکستان، عراق و برخی کشورهای اروپائی در راستای تحقق منویات مقام معظم رهبری درنامگذاری سال «جهش تولید» صادر می شود.

  مطلب قبلیتقدیر رئیس اتحادیه ناشران و کتابفروشان استان قم از مدیرعامل شرکت پست
  مطلب بعدیتولید محتوا در شبکه های اجتماعی

  ارسال یک پاسخ

  لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
  لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید

  شش + پانزده =

  این سایت توسط reCAPTCHA و گوگل محافظت می‌شود حریم خصوصی و شرایط استفاده از خدمات اعمال.