تاکید بر نقش صنف چاپ در برپایی انتخاباتی پرشور

  0
  74
  نقش صنف چاپ

  در دیدار رئیس اتحادیه چاپخانه داران تهران با سخنگوی قوه قضائیه درباره نقش صنف چاپ در برپایی انتخاباتی پرشور تاکید شد.

  به گزارش چاپ و نشر آنلاین به نقل از روابط عمومی چاپخانه داران تهران، رئیس اتحادیه چاپخانه داران تهران با سخنگوی قوه قضائیه دیدار و گفت و گو کرد. در این دیدار که به درخواست احمد ابوالحسنی انجام شد، موضوعاتی همچون نقش اصناف بالاخص نقش صنف چاپ در برپایی یک انتخابات پرشور، نحوه تعامل قانونمند صنف چاپ با حوزه تبلیغات انتخابات و چگونگی برگزاری یک انتخابات پویا و مردمی از طریق تبلیغات محیطی سالم مورد بحث و بررسی قرار گرفت.

  گفتنی است؛ در این جلسه علی فاضلی، محسن شاهواری، مصطفی شاهواری و رضا خدا بخشی نیز حضور داشتند.

  دکتر غلامحسین اسماعیلی، سخنگوی قوه قضائیه با اظهار خرسندی از برگزاری این دیدار گفت: نقش صنف چاپ در سلامت فکری و روانی جامعه بسیار موثر است و همین امر موجب شده تا در دوره های مختلف انتخابات ریاست جمهوری و مجلس شورای اسلامی جهت دهنده درست افکار عمومی باشد.

  وی ادامه داد: همچنین دوره های قبلی انتخابات نشان داده که اصناف کشور، بازویی قدرتمند برای برپایی یک انتخابات پویا و مردمی هستند.

  اسماعیلی با تاکید بر اهمیت نقش اصناف در ایجاد شور و شعف میان مردم برای حضور پای صندوق های رأی، تصریح کرد: با توجه به تاثیرگذاری بالای اصناف تهران بر عملکرد صنوف کل کشور، پیشنهاد می کنم که  اصناف هر یک از استان ها یک ستاد خبری مستقر در تهران داشته باشند که برنامه های تبلیغاتی جامعه صنفی، به صورت هم زمان درسراسر کشور مورد اجرا گذاشته شود.

  بیشتر بخوانید: تبلیغات کاغذی انتخابات و زیان‌‌ های محیط زیستی و فرهنگی

  نقش صنف چاپ در تبلیغات هدفمند

  رئیس اتحادیه چاپخانه داران تهران نیز در پایان این دیدار با تاکید بر برگزاری یک انتخابات پر شور و نقش صنف چاپ اظهار داشت: صنف چاپ برای تبلیغات اصولی و هدفمند، آماده همکاری قانونمند با تمامی نامزدهای انتخابات ریاست جمهوری است.

  مطلب قبلیبخش 14 کهن اما روز آمد/ مراحل چاپ سیلک
  مطلب بعدیآخرین وضعیت ترافیک جاده های کشور در شبانه روز گذشته

  ارسال یک پاسخ

  لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
  لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید

  20 − 12 =