نشست بررسی عملکرد تعاونی لیتوگرافان برگزار شد

  0
  104
  عملکرد تعاونی لیتوگرافان

  بررسی عملکرد تعاونی لیتوگرافان از سوی مدیر عامل و اعضای هیئت مدیره

  نشست بررسی عملکرد تعاونی لیتوگرافان با حضور غلامرضا شجاع مدیر عامل و هیئت مدیره، احمد قرندی رئیس هیئت مدیره، علی اکبر فیضی نایب رئیس هیئت مدیره، رضا انصاری عضو هیئت مدیره و بیژن بهادری عضو هیئت مدیره، سید محمد سید میر بازرس شرکت تعاونی روز گذشته (25 اسفند) در محل ساختمان تعاونی شرکت تعاونی سازندگان کلیشه، لیتوگراف، مهر و پلاک و چاپ اسکرین برگزار شد.

   

  عملکرد تعاونی لیتوگرافانبه گزارش خبرنگار چاپ و نشر آنلاین شرکت تعاونی سازندگان کلیشه، لیتوگراف، مهر و پلاک و چاپ اسکرین با برخورداری از قدمتی  45 ساله، از موفق ترین شرکت تعاونی های کشور بوده که چهار دوره به عنوان تعاونی برتر کشور شناخته شده است.

  غلامرضا شجاع مدیرعامل تعاونی لیتوگراف در این نشست حضور اعضایی متخصص، همدل و دلسوز را نقطه قوت این مجموعه برشمرد و تصریح کرد: یکی از اقدامات خوبی که در تعاونی به منظور چابک سازی انجام شد کاهش تعداد هیئت مدیره از هفت به پنج نفر و کاهش بازرسان از سه به یک نفر بود. خوشبختانه اعضای فعلی هیئت مدیره با وجود اختلاف نظرهایی که طبیعی است توانستند همواره با اجماع و همفکری به راه خود ادامه دهند.

  وی ادامه داد: عملکرد تعاونی لیتوگرافان در دوره فعلی مرهون و وامدار تجربیات بزرگانی است که پیش از این در ترکیب هیئت مدیره تعاونی حضور داشتند. ما با تکیه بر این تجربیات توانستیم در زمانی که کشور در بحران اقتصادی و تحریم به سر می برد بر مشکلات فائق آییم و در راستای خدمت رسانی بهتر گام برداریم.

  مدیرعامل شرکت تعاونی لیتوگرافان در خصوص عملکرد تعاونی لیتوگرافان در زمینه واردات زینک اظهار داشت: یکی از تصمیمات مهم هیئت مدیره در ابتدای سال 97 در راستای افزایش واردات بود که با اتخاذ این تصمیم توانستیم به صورت دائم زینک داشته باشیم. پیش از سال 2008 واردات زینک از یک شرکت ایتالیایی انجام می شد اما با جدی شدن تحریم ها از همان سال به سمت کشور چین رفتیم که در حال حاضر شرکت لیتوگراف زینک درجه یک را از شرکت هاگوانگ چین وارد می کند. لازم به ذکر است که آنچه در بازار با نام زینک اروپایی به فروش می رسد قطعا دروغی بیش نیست.

  بیشتر بخوانید: بررسی عملکرد اتحادیه چاپخانه داران تهران در یک سالی که گذشت

  شجاع خاطرنشان کرد: بهترین زمان شرکت تعاونی لیتوگراف هنگامی بود که اتحادیه تعاونی در کنار یکدیگر قرار داشتند و از یکدیگر حمایت کامل می کردند. اتحادیه و تعاونی حدود 37 سال کنار یکدیگر بودند و با برادری و رفاقت کار کردند. از 6 سال قبل رئیس اتحادیه  وقت بر خلاف منافع صنف  خواهان تضعیف و دخالت در امور تعاونی بودند که از هیچ اقدامی علیه تعاونی که خودش عضو بود کوتاهی نکرد اما تعاونی نقطه ضعفی نداشت و با عنایت به اینکه اقدامات تعاونی کاملا قانونی بود این خواسته راه به جایی نبرد. خوشبختانه امروز بار دیگر تعاونی و اتحادیه در کنار یکدیگر هستند و روابط خوب و حسنه ای به وجود آمده است. عملکرد تعاونی لیتوگرافان

  عملکرد تعاونی لیتوگرافانعملکرد تعاونی لیتوگرافان

  مطلب قبلیتجلیل رئیس‌ جمهور کشور  از 17 برگزیده جایزه کتاب سال
  مطلب بعدیتوسعه صادرات غیر نفتی با کمک صادرکنندگان صنعت چاپ

  ارسال یک پاسخ

  لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
  لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید

  3 × 4 =