نهمین نمایشگاه بین المللی چاپ و بسته بندی مشهد و معرفی توانمندی ها

  0
  83
  نهمین نمایشگاه بین المللی چاپ و بسته بندی مشهد

  آغاز به کار نهمین نمایشگاه بین المللی چاپ و بسته بندی مشهد

  نهمین نمایشگاه بین المللی چاپ و بسته بندی مشهد با حضور مدیر کل دفتر امور چاپ و نشر وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی، معاون فرهنگی و رسانه اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان در محل دائمی نمایشگاه بین المللی مشهد افتتاح شد.

  نهمین نمایشگاه بین المللی چاپ و بسته بندی مشهد با حضور علی اکبر ابراهیمی مدیرکل دفتر امور چاپ و نشر وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی، افشین تحفه گر معاون فرهنگی و رسانه اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان، علی مغانی رئیس اتحادیه چاپخانه داران استان و هیئت مدیره اتحادیه و همچنین جلال مدیر شانه چی سرپرست اداره چاپ اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان در محل دائمی نمایشگاه بین المللی مشهد افتتاح شد.

  نهمین نمایشگاه بین المللی چاپ و بسته بندی مشهددو نمایشگاه بین المللی «صنایع غذایی» و «چاپ و بسته بندی» در فضایی به گستره ۱۰ هزار مترمربع با حضور ۱۲۰ شرکت و واحد تولیدی داخلی و خارجی به مدت چهار روز با رعایت کامل پروتکل های بهداشتی در محل دائمی نمایشگاه های بین المللی مشهد برپا خواهد بود.

  در نمایشگاه صنایع غذایی و چاپ و بسته بندی، شرکت های توانمندی در زمینه تولید انواع مواد غذایی نظیر عسل، زعفران، سبزیجات خشک، غذاهای نیمه آماده، برنج، چای، عرقیات، برنج و خشکبار، ماشین آلات پخت نان و کیک و کلوچه، ظروف بسته بندی، دستگاه های جت پرینتر، دستگاه های تصفیه آب، چاپ و لفاف، برودتی و سرمایشی حضور یافته اند.

  این نمایشگاه ها در راستای سیاست امنیت غذایی و اقتصاد مقامتی و به منظور معرفی توانمندی‌ ها و پیشرفت‌ های شرکت‌ های فعال در این صنایع و رونمایی از آخرین دستاوردهای فناوری و علمی این بخش برپا شده اند.

  بیشتر بخوانید:  برگزاری نشست اتاق فکر انجمن لیبل در اتحادیه

  نهمین نمایشگاه بین المللی چاپ و بسته بندی مشهد همزمان با نمایشگاه صنایع غذایی از ۲۶ آبان لغایت ۲۹ آبان ماه در محل نمایشگاه بین المللی مشهد مقدس دایر و نمایشگاه برای بازدید عموم با رعایت پروتکل های بهداشتی فعال است.

  ارسال یک پاسخ

  لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
  لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید

  18 − 7 =