حضور روسای اتحادیه چاپ افغانستان در تهران 

  0
  71
  اتحادیه چاپ افغانستان

  اعلام آمادگی رئیس اتحادیه چاپ افغانستان برای برخورداری از ظرفیت ایران 

  اتحادیه چاپخانه‌داران تهران در روز یکشنبه (13 شهریورماه ) میزبان هیئتی از اتحادیه چاپ افغانستان بود و در این دیدار بر گسترش تعاملات دو کشور تاکید شد.

  به گزارش چاپ و نشر آنلاین به نقل از روابط عمومی اتحادیه چاپخانه داران تهران، در این دیدار که با رایزنی مدیرعامل شرکت افق قطعات آسیا فراهم شده بود، آقایان احمد ابوالحسنی رئیس اتحادیه چاپخانه‌داران تهران، خالد دانش رئیس اتحادیه چاپ افغانستان، محب الله تقی، عبدالهادی همدرد از اعضای هیات مدیره اتحادیه چاپ افغانستان و هاشم احمدی مدیرعامل شرکت افق قطعات آسیا حضور داشتند.

  آنچه در این دیدار از سخنان هیات چاپ افغانستان بر می آمد؛ حکایت از تمایل این کشور برای گسترش تعاملات با فعالان صنعت چاپ ایران داشت. به گفته خالد دانش رئیس اتحادیه چاپ افغانستان، این کشور برای بهره مندی از توانمندی‌ها و ظرفیت‌های صنعت چاپ ایران، آماده هرگونه همکاری است.

  اتحادیه چاپ افغانستانوی در این باره گفت: اتحادیه چاپ افغانستان قصد دارد با امضای یک تفاهم نامه با اتحادیه چاپخانه‌داران تهران، زمینه واردات محصولات چاپی ایران، ماشین آلات، تجهیزات و قطعات مورد نیاز را به این کشور فراهم کند.

   رئیس اتحادیه چاپ افغانستان افزود: اگر چه مشکلات و محدودیت هایی وجود دارد؛ ولی این مشکلات نباید مانع از تلاش دو طرف برای گسترش روابط میان فعالان صنعت چاپ ایران با بازار افغانستان شود.

  خالد دانش، ادامه داد: دو کشور ایران و افغانستان به دلیل مشترکات زبانی و فرهنگی زیادی که دارند می توانند در بخش های مختلف اقتصادی و صنعتی به ویژه صنعت چاپ، تامین کننده نیازهای یکدیگر باشند.

  رئیس اتحادیه چاپ افغانستان تصریح کرد: با توجه به اینکه صنعت چاپ ایران، صنعتی قوی، ریشه دار و پیشکسوت است؛ ما بنا داریم با امضای چندین تفاهم نامه مشترک با طرف ایرانی، نیازمندیهای خود را در بخش محصولات چاپی، ماشین آلات، تجهیزات، قطعات و آموزش اپرتوری، از طریق ایران تامین برطرف کنیم. از این رو برای جذب سرمایه گذاری طرف ایرانی در صنعت چاپ و بسته بندی افغانستان نیز، آماده همکاری و پیگیر رفع مشکلات هستیم.

  اتحادیه چاپ افغانستانبیشتر بخوانید: کیفیت چاپ و طراحی ایران در مسیر پیشرفت

  احمد ابوالحسنی، رئیس اتحادیه چاپخانه‌داران تهران در این دیدار بیان داشت: برای رفع نیازمندیهای کشور افغانستان در بخش محصولات چاپی و آموزش نیروی انسانی، آماده همکاری و امضای تفاهم نامه های مشترک با شما هستیم.

  وی همچنین خطاب به  رئیس اتحادیه چاپ افغانستان گفت: در خصوص نقل و انتقالات ماشین آلات و تجهیزات مورد نیاز نیز، آمادگی هرگونه همکاری با کشور دوست و همسایه، افغانستان را داریم.

  مطلب قبلینفت نعمت خدادادی یا عامل بازدارندگی در اقتصاد
  مطلب بعدیبسته بندی های محصولات؛ رسانه‌ ای بزرگ برای ارائه فرهنگ

  ارسال یک پاسخ

  لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
  لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید

  5 × پنج =

  این سایت توسط reCAPTCHA و گوگل محافظت می‌شود حریم خصوصی و شرایط استفاده از خدمات اعمال.