حضور منتخبان برتر صنعت چاپ کشور در چهارمین نمایشگاه چاپ، بسته بندی و فرآوری

  0
  123
  کیفیت چاپ و طراحی ایران نمایشگاه چاپ، بسته بندی و فرآوری

  چهارمین نمایشگاه بین المللی چاپ، بسته بندی و فرآوری از 8 تا 11 شهریورماه در مرکز نمایشگاهی شهر آفتاب با حضور منتخبان برتر صنعت چاپ کشور برگزار می ‌شود.

   منتخبان برتر صنعت چاپ کشور چهارمین نمایشگاه بین‌المللی صنعت چاپرضا رحمانی، مدیر برگزاری نمایشگاه چاپ، بسته بندی و فرآوری در گفت و گو با خبرنگار چاپ و نشر آنلاین گفت: در تلاش هستیم تا در چهارمین نمایشگاه چاپ، بسته بندی و فرآوری نسبت به دوره های قبل اقدامات نوآورانه بیشتری را ارائه دهیم.

  رحمانی  افزود: نمایشگاه امسال با حضور فعالان سه حوزه ماشین ‌آلات چاپ، بسته ‌بندی و صنایع غذایی و صنعت کارتن ‌سازی برگزار خواهد شد که درحال حاضر روال ثبت نام در این دوره از نمایشگاه با حضور حدود 120 شرکت در حال اتمام است و از این پس به جانمایی غرفه ها در دو سالن A4  و A5 مرکز نمایشگاه بین المللی شهر آفتاب خواهیم پرداخت.

  وی ادامه داد: همزمان با برگزاری چهارمین نمایشگاه چاپ، بسته بندی و فرآوری پاویون تخصصی بسته بندی انعطاف پذیر و پلیمری، ماشین آلات صنعت کارتن، کاغذ چاپ دیجیتال عریض، پارچه و ماشین های اداری و همچنین تولیدکنندگان ماشین آلات بسته بندی و فرآوری ازجمله صنایع غذایی، نوشیدنی ها، صنایع پخت شیرینی و شکلات، دارویی، آرایشی و بهداشتی، صنایع پلاستیک، پلیمر و صنایع وابسته نیز حضور خواهند داشت.

   منتخبان برتر صنعت چاپ کشور چهارمین نمایشگاه هایIPAP و pacprocess تهراننشست مشترک مدیرکل چاپ ارشاد با منتخبان برتر صنعت چاپ کشور

  مدیر برگزاری نمایشگاه چاپ، بسته بندی و فرآوری در ادامه گفت: این رویداد با هدف ایجاد بستری مناسب با رویکردی صادرات محور و به منظور تقویت و ارتقای تولیدات سازندگان داخلی و معرفی توانمندی‌ های ساخت داخل در سطح بین المللی مورد استقبال و توجه تولیدکنندگان مطرح داخلی قرار گرفته است.

  وی در همین راستا توضیح داد: شرکت های حاضر در نمایشگاه عموما در حوزه صادرات فعالیت دارند؛ بر همین اساس پاویون منتخبان برتر صنعت چاپ کشور متشکل از شرکت های هودیس پارس، حرفه و فن، سپاس، نقش الماس، چاپ طلای ارومیه و غیره با حمایت دفتر امور چاپ و نشر وزارت ارشاد به صورت ویژه در این نمایشگاه حضور خواهند داشت.

  بیشتر بخوانید: برگزاری چهارمین نمایشگاه بین‌المللی صنعت چاپ پس از دو سال وقفه

  منتخبان برتر صنعت چاپ کشور

  رحمانی درباره پاویون منتخبان برتر صنعت چاپ کشور خاطرنشان کرد: با توجه به نشستی که با جناب علی‌اکبر ابراهیمی، مدیرکل دفتر امور چاپ و نشر وزارت ارشاد داشتیم؛ قرار شد فضایی را در قالب پاویون منتخبان برتر صنعت چاپ کشور در چهارمین نمایشگاه بین المللی صنعت چاپ، بسته بندی و فرآوری به برگزیدگان جشنواره های صنعت چاپ کشور که در سنوات گذشته در زمینه صادرات فعالیت داشته اند؛ اختصاص دهیم.

  منتخبان برتر صنعت چاپ کشور

  مطلب قبلیانتخاب هیئت‌مدیره‌ای همسو؛ لازمه بقای اتحادیه لیتوگراف
  مطلب بعدیمدیر انتشارات ترمه: مشکلات ناشران بر سر قیمت

  ارسال یک پاسخ

  لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
  لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید

  چهار × دو =

  این سایت توسط reCAPTCHA و گوگل محافظت می‌شود حریم خصوصی و شرایط استفاده از خدمات اعمال.