برگزاری دوره آموزشی کارآفرینی مبتنی بر برندسازی در صنعت چاپ

  گفت و گو با رضا منصوری، مشاور آموزش اتحادیه چاپخانه‌ داران تهران

  0
  63
  منصوری کارآفرینی مبتنی بر برندسازی در صنعت چاپ

  دوره آموزشی «کارآفرینی مبتنی بر برندسازی در صنعت چاپ» ویژه مدیران چاپخانه ‌‌ها و «اصول سرویس و نگهداری ماشین ‌آلات» ویژه اپراتورها و کارگران به همت اتحادیه چاپخانه ‌داران تهران در دانشکده فنی انقلاب اسلامی برگزار می‌ شود.

  به گزارش چاپ و نشر آنلاین به نقل از ایبنا؛ رضا منصوری، مشاور آموزش اتحادیه چاپخانه‌ داران تهران در امور آموزش با اشاره به برگزاری دوره‌های آموزشی مختلف صنعت چاپ طی ماه جاری و ماه‌های آتی، گفت: در حوزه‌های مختلف، بسته ‌های آموزشی برای مدیران، کارشناسان و اپراتورهای چاپ پیش‌بینی کردیم که با همکاری دانشکده فنی انقلاب اسلامی برگزار خواهیم کرد.

  کارآفرینی مبتنی بر برندسازی در صنعت چاپ وی با بیان اینکه نخستین مرحله از این طرح در قالب یک بسته شامل پنج مرحله‌ اجرا می‌شود، افزود: معمولا مدیران به کارهای روزمره مشغول می‌شوند و فرصتی برای کارهای خلاقانه ندارند، در‌حالی‌که کارها باید به سیستم‌های هوشمند امروزی سپرده شود، اما متاسفانه در این زمینه آموزش ندیده‌اند.

   

  جزئیات دوره آموزشی کارآفرینی مبتنی بر برندسازی در صنعت چاپ

   منصوری ادامه داد: دوره آموزشی «کارآفرینی مبتنی بر برندسازی در صنعت چاپ» با حضور مهرداد عالی‌پور، از استادان حوزه مدیریت، طی دو روز آموزش داده می‌شود.

   وی درباره محتوای نخستین دوره آموزشی ویژه مدیران چاپخانه‌‌ها نیز توضیح داد: در این دوره، فرآیند ایجاد و توسعه کسب و کار در صنعت چاپ، چگونگی برندسازی در صنعت چاپ، انجام یکپارچه کارآفرینی مبتنی بر برندسازی در صنعت چاپ، شناسایی انواع فرصت‌های سه‌گانه در صنعت چاپ و مفهوم نوآوری در صنعت چاپ آموزش داده می‌شود.

  بیشتر بخوانید: برگزاری نخستین دوره آموزشی ویژه مدیران چاپخانه ‌ها

  منصوری همچنین درباره برگزاری دوره آموزشی «اصول سرویس و نگهداری ماشین‌آلات» گفت: نگهداری ماشین‌های چاپ اهمیت ویژه‌ای دارد، این موضوع خصوصا در حوزه ماشین‌های چاپ فعلی که اغلب دیجیتال هستند، اهمیت بیشتری پیدا می‌کند که مباحث آن با حضور حسین قریشی از استادان دانشکده فنی انقلاب اسلامی برای اپراتورها برگزار خواهد شد.

   اولین مرحله از بسته آموزشی ویژه صنعت چاپ با عناوین «کارآفرینی مبتنی بر برندسازی در صنعت چاپ» و «اصول سرویس و نگهداری ماشین‌آلات» 30 و 31 شهریور در دانشکده فنی انقلاب اسلامی برگزار خواهد شد.

  مطلب قبلیبرپایی بیست و یکمین نمایشگاه بین المللی شیرینی و شکلات ایران
  مطلب بعدیتولید 50 هزار تن انواع کاغذ در چوب و کاغذ مازندران

  ارسال یک پاسخ

  لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
  لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید

  نوزده − 12 =

  این سایت توسط reCAPTCHA و گوگل محافظت می‌شود حریم خصوصی و شرایط استفاده از خدمات اعمال.