شناسنامه ‌دار کردن تابلوهای شهر کلید تعامل با شهرداری

  گفت و گو با بهنام نجفی، دبیر کارگروه توسعه و ساماندهی تابلوسازان

  0
  68
  تابلوهای شهر

  دبیر کارگروه توسعه و ساماندهی تابلوسازان از برگزاری قریب الوقوع نشستی با رئیس سازمان زیباسازی خبر داد و گفت: در این نشست قرار است راهکارهای تعامل با شهرداری و شناسنامه دار کردن تابلوهای شهر ی مورد مذاکره قرار گیرد.

  تابلوهای شهربهنام نجفی، دبیر کارگروه توسعه و ساماندهی تابلوسازان با اشاره به نتایج کارگروه توسعه و ساماندهی تابلوسازان اظهار داشت: در جلسه یاد شده نامه ‌ای خطاب به سازمان زیباسازی شهرداری تهران تنظیم شد که در آن نسبت به الزامی شدن ارائه جواز برای نصب تابلوهای شهری از سوی تابلوساز مربوطه تاکید شد.

  وی افزود: همچنین از دیگر مفاد این نامه، درخواست شناسنامه‌دار کردن تابلوهای شهری تهران و الزام همکاری کارکنان شهرداری با نمایندگان اتحادیه در بازرسی و صدور مجوزهای لازمه است.

  شناسایی تابلوسازهای بدون جواز

  نجفی با بیان اینکه درخواست تشکیل کمیته‌ هایی برای شناسایی تابلوسازهایی که بدون مجوز در حال فعالیت هستند یا تداخل صنفی دارند، از دیگر مواردی بود که در جلسه کارگروه بر آن تاکید شد، گفت: با تشکیل این کمیته می توان از طریق اطلاعات و آمار به دست آمده، آخرین وضعیت واحدهای بدون جواز را بررسی و شرایط جذب آن‌ها به اتحادیه را فراهم کرد.

  وی ادامه داد: تشکیل کمیته پیشکسوتان و جوانان، با هدف به اشتراک گذاشتن تجارب آن‌ها و نیز برپایی کمیته‌ علمی، آموزشی و تحقیقات با هدف بررسی نقاط ضعف یا قوت آثار ساخته شده و آموزش آکادمیک به فعالان از دیگر مصوبات این جلسه یاد شده بود.

  به گفته نجفی، همچنین راه اندازی کمیته هنری با هدف یافتن نقطه‌ عطفی میان هنر و خلاقیت با تابلوسازی در این جلسه مورد بررسی قرار گرفت.

  وی پیش بینی کرد چهار کمیته نامبرده که زیر مجموعه‌ کارگروه توسعه و ساماندهی تابلوسازان هستند تا نیمه دوم سال آینده راه اندازی شود.

  تابلوهای شهرفراخوان برای تریبون آزاد تابلوسازان

  در ادامه این گفت و گو ابراهیمی، نایب رئیس و سخنگوی کارگروه توسعه و ساماندهی از فراخوان تابلوسازان برای پرسش و پاسخ از مسئولین در قالب برنامه ای تحت نام تریبون آزاد خبر داد و افزود: این تریبون خبری از نیمه دوم فروردین سال آینده و در محل ‌هایی که تجمع فعالیت واحدهای تابلوساز است، برگزار می‌شود.

  مطلب قبلیعدم اعطای تسهیلات بانکی به تولید کنندگان
  مطلب بعدینکاتی خواندنی درباره بسته بندی کارتن

  ارسال یک پاسخ

  لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
  لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید

  13 − یک =

  این سایت توسط reCAPTCHA و گوگل محافظت می‌شود حریم خصوصی و شرایط استفاده از خدمات اعمال.