مشاوران جدید اتحادیه چاپخانه داران تهران منصوب شدند

  0
  85
  اتحادیه چاپخانه داران تهران

  در جلسه ای که روز گذشته در محل اتحادیه چاپخانه داران تهران برگزار شد، امیر قاسمی به عنوان مشاور مدیریت تحول دیجیتال و مسئول کارگروه چاپ دیجیتال، علیرضا احمدیان به سمت مشاور علمی و فناوری و دکتر بهنام نجفی به عنوان مشاور مارکتینگ و مسئول کارگروه توسعه تابلوسازان این اتحادیه منصوب شدند.

  اتحادیه چاپخانه داران تهران به گزارش چاپ و نشر آنلاین به نقل از روابط عمومی اتحادیه چاپخانه داران تهران؛ احمد ابوالحسنی، رئیس اتحادیه چاپخانه داران در حکمی دکتر امیر قاسمی را به عنوان مشاور مدیریت تحول دیجیتال و مسئول کارگروه چاپ دیجیتال این اتحادیه منصوب کرد.

  در حکم دکتر امیر قاسمی آمده است، به دلیل شایستگی های حضرتعالی و به جهت بهره بردن از تجربیات گرانبهای شما در پیشبرد اهداف صنعت چاپ و اتحادیه چاپخانه داران تهران، شما را به عنوان مشاور مدیریت تحول دیجیتال و مسئول کارگروه چاپ دیجیتال منصوب می نماییم.

   امید است در سایه عنایات حضرت حق فعالیت و تلاش شما، موجب ترقی و رفعت هرچه بیشتر صنعت چاپ کشور شود.

  انتصاب مشاور علمی و فناوری اتحادیه چاپخانه داران تهران

  اتحادیه چاپخانه داران تهرانگفتنی است؛ رئیس اتحادیه چاپخانه داران تهران، طی حکمی دکتر علیرضا احمدیان را به سمت مشاور علمی و فناوری  اتحادیه چاپخانه داران منصوب کرد.

  بیشتر بخوانید: مشاور عالی هیات مدیره اتحادیه چاپخانه داران منصوب شد

   

  انتصاب مشاور مارکتینگ و مسئول کارگروه توسعه تابلوسازان

  اتحادیه چاپخانه داران تهرانرئیس اتحادیه چاپخانه داران تهران طی حکمی دکتر بهنام نجفی را به عنوان مشاور مارکتینگ و مسئول کارگروه توسعه تابلوسازان این اتحادیه منصوب کرد.

  در حکم بهنام نجفی آمده است؛ پیرو سیاست جوانگرایی اتحادیه چاپخانه داران  و با توجه به  شایستگی ها و برای بهره بردن از تجربیات گرانبهای حضرتعالی، شما را به عنوان مشاور مارکتینگ، برندینگ و مسئول کارگروه توسعه تابلوسازان این اتحادیه منصوب می کنم.

   

  مطلب قبلیاجرای طرح نظارت بر چاپخانه ها و لیتوگرافی ها
  مطلب بعدیعدم کتاب سازی در نمایشگاه مجازی کتاب تهران

  ارسال یک پاسخ

  لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
  لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید

  چهارده + 8 =

  این سایت توسط reCAPTCHA و گوگل محافظت می‌شود حریم خصوصی و شرایط استفاده از خدمات اعمال.