صنعت چاپ جزئی از زیرساخت های توسعه فرهنگی

  0
  62
  زیرساخت های توسعه فرهنگی

  مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان اردبیل گفت: صنعت چاپ از صنایع مادر است و جزء زیرساخت های توسعه فرهنگی محسوب می شود.

  به گزارش چاپ و نشر آنلاین به نقل از روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان اردبیل، غلامرضا شجاع؛ مدیرعامل شرکت تعاونی لیتوگرافان و نماینده تشکل های صنعت چاپ و مصرف کنندگان کاغذ استان های کشور و احمد قرنی رئیس هیئت مدیره و علی اکبر فیضی نایب رئیس شرکت تعاونی لیتوگرافان ایران با عبدالله بحرالعلومی مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان اردبیل دیدار نمودند.

   

  حمایت همه جانبه از چاپ به عنوان یکی از زیرساخت های توسعه فرهنگی

  عبدالله بحرالعلومی در این دیدار، ضمن ارائه گزارشی از فعالیت های صنعت چاپ استان اردبیل و با بیان اینکه، تکنولوژی های مدرن این صنعت در استان راه اندازی شده است، خواستار حمایت همه جانبه از صنعت چاپ استان شد.

  مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان اردبیل بیان کرد: شرایط تحریم در سال های اخیر، صنعت چاپ در کشور را دچار مشکلات فراوانی کرده است و شرایط کرونایی هم بر این مشکلات افزوده است که برای رفع این مشکلات و مسائل دیگر صنعت چاپ، نیازمند عزم همگانی هستیم.

  بیشتر بخوانید: صنعت چاپ در زنجان نیازمند کمک ارگان های دولتی

  زیرساخت های توسعه فرهنگیدر این دیدار با توجه به اینکه، صنعت چاپ از صنایع مادر است و جزء زیرساخت های توسعه فرهنگی محسوب می شود قول مساعدی از سوی مدیریت شرکت تعاونی و نماینده تشکل های صنعت چاپ و مصرف کنندگان کاغذ استان های کشور و رئیس هیئت مدیره و نایب رئیس شرکت تعاونی لیتوگرافان ایران جهت رفع مسائل و مشکلات چاپخانه های استان اردبیل داده شد.

  ارسال یک پاسخ

  لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
  لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید

  9 + 10 =