راه اندازی مجدد چاپ دالاهو بعد از رخداد حادثه آتش سوزی

  0
  66
  چاپ دالاهو

  چاپ دالاهو که 16 دی‌ ماه سال گذشته دچار سانحه حریق شده بود با شروع سال 1400 بار دیگر فعالیت خود را از سر گرفت.

  به گزارش چاپ و نشر آنلاین؛ عبدالله براتی؛ مدیر چاپ دالاهو در گفت‌وگو ایبنا، با اشاره به آغاز فعالیت این چاپخانه در سال جدید، بیان کرد: به دنبال آتش ‌سوزی‌ که سال گذشته رخ داد و طی آن ماشین دو رنگ خود را از دست دادیم، توانستیم با دریافت 60 درصد خسارت از شرکت بیمه و پس‌اندازی که داشتیم چاپ دالاهو‌ را دوباره راه‌اندازی کنیم.

  وی افزود: چند ماه دنبال کارهای اداری و بیمه بودیم تا توانستیم کارهای خود را انجام دهیم و با خریداری یک دستگاه چاپ جدید، فعالیت خود را بار دیگر از سر بگیریم.

   براتی با بیان اینکه چاپخانه خود را در همان مکان قبلی راه‌اندازی کردیم، عنوان کرد: پیش از این، یک دستگاه ماشین افست دوورقی هایدلبرگ مدل سال 1996 داشتیم که در آتش سوخت و اکنون یک دستگاه دو ورقی مدل‌ بالاتر خریداری کردیم تا چراغ چاپخانه را روشن نگه داریم.

  بیشتر بخوانید: 

  جزئيات آتش ‌سوزی چاپخانه دالاهو از زبان مدیر آن

  نبرد نورد و آتش در چاپخانه دالاهو

  خدمت به فرهنگ با راه اندازی چاپ دالاهو

   وی تأکید کرد: امیدواریم در سال جدید شرایطی فراهم شود که چاپخانه بار دیگر مانند سال‌های قبل فعالیت داشته باشد و در خدمت فرهنگ و چاپ و نشر کتاب داشته باشیم.

  عصر سه‌شنبه 16 دی چاپخانه دالاهو واقع در خیابان انقلاب و پل چوبی به دلیل اتصال تابلوی برق چاپخانه حین کار دچار حریق و سپس منفجر شد. کارگر این چاپخانه مشغول شستن لاستیک‌های ماشین چاپ بود که دستگاه دچار آتش‌سوزی شد؛ اما خوشبختانه به هیچ کس آسیبی نرسید.

  ارسال یک پاسخ

  لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
  لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید

  2 × 5 =