نمایشگاه چاپ دیجیتال و نشر رومیزی به زمانی دیگر موکول شد

  گفت و گو با جلال ذکایی رئیس نهمین نمایشگاه چاپ دیجیتال و نشر رومیزی

  0
  67
  نمایشگاه چاپ دیجیتال و نشر رومیزی

  نهمین نمایشگاه چاپ دیجیتال و نشر رومیزی که قرار بود هشتم تا یازدهم تیر ماه۱۴۰۰ برگزار شود به نیمه دوم سال موکول شد.

  نمایشگاه چاپ دیجیتال و نشر رومیزیبه گزارش چاپ و نشر آنلاین به نقل از ایبنا؛ جلال ذکایی رئیس نهمین نمایشگاه چاپ دیجیتال و نشر رومیزی با اشاره به تغییر زمان برگزاری این نمایشگاه عنوان کرد: متاسفانه به‌دلیل شرایط اقتصادی حاکم بر بازار و نگرانی برخی از همکاران از بابت شیوع دوباره بیماری کرونا، با وجود میل باطنی و تمام تلاش‌ ها، متاسفانه به‌دلیل نرسیدن تعداد شرکت‌ کنندگان به نصاب لازم، امکان برگزاری نمایشگاه فراهم نشد.

  وی افزود: امیدوارم با تغییر شرایط و بهبود وضعیت کسب و کار دوباره شاهد برگزاری نمایشگاه و به‌ تبع آن رونق کسب‌و‌کار فعالان این حوزه باشیم.

  ذکایی با بیان اینکه زمان برگزاری نمایشگاه را به نیمه دوم سال موکول کرده‌ایم، توضیح داد: در صورتی که شرایط مناسب باشد، برای زمان برگزاری نمایشگاه تصمیم‌گیری خواهیم کرد.

   

  کرونا و تغییر در زمان برگزاری نمایشگاه چاپ دیجیتال و نشر رومیزی

  وی تاکید کرد: از جمله دلایلی که شرکت‌کنندگان برای عدم حضور داشتند؛ شکننده بودن شرایط کسب و کار بود و از آنجایی که تمام دستگاه‌ها و ماشین‌ها وارداتی است، متاثر از قیمت ارز بوده و ممکن است با عدم استقبال روبه‌رو شوند.

  ذکایی با بیان اینکه متاسفانه فضای کسب و کار هم در داخل کشور رونق ندارد، گفت: به دنبال این موضوع خریداران قدرت خرید زیادی ندارند و شرکت‌ ها هم با وجود اینکه سخت بود اما نتوانستند شرکت کنند.

  بیشتر بخوانید:

  تغییر زمان برگزاری نهمین نمایشگاه چاپ دیجیتال

  استقبال از نهمین نمایشگاه چاپ دیجیتال و نشر رومیزی

  وی همچنین شیوع بیماری کرونا و عدم واکسیناسیون را دلیل دیگر شرکت‌ها اعلام کرد و یادآور شد: نگرانی از شروع پیک جدید کرونا و احتمال سرایت ویروس به واسطه نمایشگاه تصمیم گرفتیم نمایشگاه در این تاریخ برگزار نشود.

  ارسال یک پاسخ

  لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
  لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید

  3 × 5 =