استقبال از نهمین نمایشگاه چاپ دیجیتال و نشر رومیزی

  گفت و گو با جلال ذکایی، رئیس نمایشگاه چاپ دیجیتال و نشر رومیزی

  0
  72
  نهمین نمایشگاه چاپ دیجیتال و نشر رومیزی

  نهمین نمایشگاه چاپ دیجیتال و نشر رومیزی چهارم تا هفتم خرداد ماه امسال در ضلع جنوبی مصلای امام خمینی (ره) برگزار خواهد شد و تاکنون بیش از ۵۰ درصد ظرفیت این نمایشگاه تکمیل شده است،

  به گزارش چاپ و نشر آنلاین به نقل از ایبنا؛ جلال ذکایی؛ رئیس نهمین نمایشگاه چاپ دیجیتال و نشر رومیزی با اشاره به برگزاری این نمایشگاه از چهارم تا هفتم خرداد امسال گفت: در ابتدا قرار بود نمایشگاه در بوستان گفت‌وگو برگزار شود اما چون در آن زمان در اختیار شهرداری بود و سالن‌ های هتل المپیک هم کفاف نیاز ما را نمی‌ داد ناگزیر شدیم نمایشگاه را در مجموعه سالن ‌های چهل‌سرای مصلا در ضلع جنوبی مصلای امام خمینی (ره) برگزار کنیم.

   وی افزود: خوشبختانه نمایشگاه بعد از اطلاع ‌رسانی به شرکت‌کننده دور‌ه‌ های قبلی با استقبال خوبی مواجه شده است و یکی از دلایل اصلی جابجایی فضا این بود که تقاضا برای غرفه ‌ها زیاد بود و سالن‌ های قبلی کفاف آن را نمی ‌داد.

  ذکایی با بیان اینکه ضلع جنوبی مصلای امام خمینی (ره) ازنظر مکانی شرایط خوبی برای برگزاری نهمین نمایشگاه چاپ دیجیتال و نشر رومیزی، عنوان کرد:‌ دسترسی به مترو برای مخاطبان و غرفه‌داران، رفت و آمد را تسهیل می‌کند. همچنین شرایط مناسب نمایشگاهی را نیز دارا است و امیدواریم با اقبال خوبی از سوی متخصصان و اهالی فن روبه‌رو شود.

  بیشتر بخوانید: برگزاری نمایشگاه چاپ دیجیتال و نشر رومیزی در سال آتی

  تکمیل 50 درصدی نهمین نمایشگاه چاپ دیجیتال و نشر رومیزی

  وی با اشاره به آغاز ثبت‌نام نهمین نمایشگاه چاپ دیجیتال و نشر رومیزی در هفته پایانی اسفند ماه نیز توضیح داد: حدود ۵۰ درصد ظرفیت نمایشگاه در مدت یک هفته تکمیل شد و از روز گذشته نیز ثبت‌نام متقاضیان تا پایان فروردین ماه ادامه دارد. پیش‌بینی می‌کنیم که ظرفیت تا پایان ماه تکمیل شود و اگر استقبال بیشتر باشد امکان افزوده شدن سالن دیگری نیز به فضای نمایشگاه وجود دارد.

   ذکایی یادآور شد: در این میان مجموعه برگزارکننده نمایشگاه کماکان خود را ملزم می ‌داند که پروتکل‌ های بهداشتی را در واگذاری غرفه‌ ها و راهروها رعایت کند، از سوی دیگر غرفه ‌داران و بازدیدکنندگان نیز ملزم به رعایت این پروتکل ‌ها هستند و همه مواردی که از سوی ستاد ملی مقابله با کرونا ابلاغ شده رعایت خواهد شد.

   به گفته وی، امسال پس از دو سال وقفه امسال نهمین دوره نمایشگاه را برگزار خواهیم کرد و امیدواریم با حضور جمع گسترده‌ای از فعالان و دست‌اندرکاران این حوزه شاهد برگزاری یک رویداد خوب و مناسب در حوزه چاپ دیجیتال و نشر رومیزی باشیم.

  ارسال یک پاسخ

  لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
  لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید

  پنج × 5 =