سمینار بین‌ المللی «چاپ دیجیتال و فرصت های پیش رو» برگزار می‌ شود

  گفت و گو با مجتبی معراج محمدی، رئیس اتحادیه لیتوگرافان

  0
  96
  چاپ دیجیتال و فرصت های پیش رو

  نخستین سمینار بین‌المللی «چاپ دیجیتال و فرصت های پیش رو» مرداد ماه به همت اتحادیه لیتوگراف و چاپ دیجیتال و با همکاری اداره کل چاپ و نشر وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی برگزار می‌شود.

  به گزارش چاپ و نشر آنلاین به نقل از ایبنا؛ مجتبی معراج محمدی، رئیس اتحادیه لیتوگرافان با اشاره به برگزاری نخستین سمینار بین‌المللی «چاپ دیجیتال و فرصت های پیش رو» در هفته اول مرداد ماه، عنوان کرد: این سمینار با توجه به گسترش روزافزون چاپ دیجیتال و روندهای روبه رشد، همچنین با هدف آشنایی علاقه‌مندان به دستاوردهای نوین در این حوزه برگزار می‌شود.

   وی ادامه داد: جمعی از سخنرانان داخلی و خارجی در این سمینار به طرح مباحث و موضوعات مرتبط با چاپ دیجیتال خواهند پرداخت و به تشریح جدیدترین روند این حوزه می‌پردازند.

  بیشتر بخوانید: آینده متعلق به چاپ دیجیتال است

  چاپ دیجیتال و فرصت های پیش رو

  موضوعات سمینار چاپ دیجیتال و فرصت های پیش رو

  معراج محمدی با بیان اینکه بیان فرصت‌های کسب و کار در حوزه‌های مختلف چاپ دیجیتال در این سمینار پیش‌بینی شده است، توضیح داد: مروری بر کسب و کار در حوزه چاپ دیجیتال ورقی، چاپ روی پارچه و تبلیغات تجاری دیجیتال ازجمله موضوعاتی است که در این سمینار به آن پرداخته می‌شود.

   نخستین سمینار بین‌ المللی چاپ دیجیتال و فرصت های پیش رو به همت اتحادیه لیتوگراف و چاپ دیجیتال هفته اول مرداد از ساعت 9 تا 16 در هتل المپیک تهران برگزار خواهد شد.

   وی تاکید کرد: همچنین در این سمینار به مباحث مربوط به وضعیت چاپ دیجیتال در خاورمیانه، هوش مصنوعی و صنعت چاپ، همچنین مدیریت کسب‌و‌کار در آینده چاپ اشاره خواهد شد.

  چاپ دیجیتال و فرصت های پیش رو رئیس اتحادیه سازندگان کلیشه و لیتوگراف، مهر و پلاک و چاپ سیلک با اشاره به مشارکت و حمایت مادی و معنوی اداره کل چاپ و نشر وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی و بخش خصوصی در سمینار «چاپ دیجیتال و فرصت های پیش رو»، گفت: این سمینار برای نخستین‌ بار به‌صورت بین‌ الملل در حوزه چاپ دیجیتال برگزار خواهد شد و همین موضوع از جمله ویژگی‌های آن به شمار می‌آید.

   نخستین سمینار بین‌ المللی چاپ دیجیتال و فرصت های پیش رو به همت اتحادیه لیتوگراف و چاپ دیجیتال هفته اول مرداد از ساعت 9 تا 16 در هتل المپیک تهران برگزار خواهد شد.

  مطلب قبلیتامین نیاز کشور با تولید کاغذ داخلی
  مطلب بعدیصنعت کاغذ و محصولات جنگلی و تاثیرات جنگ اوکراین

  ارسال یک پاسخ

  لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
  لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید

  18 − دوازده =

  این سایت توسط reCAPTCHA و گوگل محافظت می‌شود حریم خصوصی و شرایط استفاده از خدمات اعمال.