نهمین نمایشگاه چاپ دیجیتال مرداد ‌ماه برگزار می شود

  0
  229
  کیفیت چاپ و طراحی ایران کارگاه‌ های تخصصی چاپ دیجیتال نهمین نمایشگاه چاپ دیجیتال

  تغییر زمان برگزاری نهمین نمایشگاه چاپ دیجیتال 

  زمان برگزاری نهمین نمایشگاه چاپ دیجیتال به دلیل همزمانی با نمایشگاه شهرداری‌ها و دهیاری‌ها به چهارم تا هفتم مرداد ماه تغییر کرد.

  دیجیتال به گزارش چاپ و نشر آنلاین به نقل از ایبنا جلال ذکایی، رئیس نمایشگاه چاپ دیجیتال با اشاره به تغییر زمان برگزاری این نمایشگاه، گفت: قرار بود نمایشگاه از ۷ تا ۱۰ تیر برگزار شو‌د که به دلیل همزمانی برگزاری نمایشگاه شهرداری ‌ها و دهیاری ‌ها در مرکز نمایشگاه‌ های شهرداری، برپایی این رویداد به مردادماه موکول شد.

   وی ادامه داد: نمایشگاه امسال در فضایی به وسعت 3 هزار مترمربع برگزار خواهد شد و تاکنون حدود  ۲۰‌شرکت به صورت قطعی ثبت ‌نام کرده‌ اند.

   ذکایی با بیان این‌که امسال دو کار ویژه برای نمایشگاه درنظر گرفته‌ایم، عنوان کرد: برای امسال دو کار ویژه در نظر گرفته‌ ایم که شامل حضور استارت ‌آپ‌ ها و شرکت ‌های دانش‌ بنیان فعال در حوزه چاپ و نشر است که به‌صورت رایگان در نمایشگاه حضور خواهند داشت.

  بیشتر بخوانید: نهمین نمایشگاه چاپ دیجیتال در تیر ماه برگزار می‌ شود

  نهمین نمایشگاه چاپ دیجیتالوی تأکید کرد: این شرکت‌ ها می ‌توانند با حضور در نمایشگاه جدیدترین و به روزترین دستاوردها و فناوری‌ های‌ خود را در این نمایشگاه به مخاطبان ارائه کنند.

   ذکایی خاطرنشان کرد: برگزاری کارگاه‌ های آموزشی با محوریت چاپ و چاپ دیجیتال با حضور متخصصان و استادان این حوزه، از دیگر اقداماتی است که در نمایشگاه امسال دنبال خواهیم کرد.

  مطلب قبلیDivine Flavor پاکت های هوشمند MAP را به خدمت گرفت 
  مطلب بعدیمدیر عامل شرکت افق قطعات آسیا؛ حضور قدرتمند پاویون ایران

  ارسال یک پاسخ

  لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
  لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید

  پنج × 3 =

  این سایت توسط reCAPTCHA و گوگل محافظت می‌شود حریم خصوصی و شرایط استفاده از خدمات اعمال.