مدیر عامل شرکت افق قطعات آسیا؛ حضور قدرتمند پاویون ایران

  0
  86
  شرکت افق قطعات آسیا

  مدیر عامل شرکت افق قطعات آسیا: شرکت ها و برندهای خوبی از کشورهای عربستان صعوی، مصر، قطر، دبی و عمان در این آوردگاه حضور داشتند و باید بگویم پاویون ایران توانسته بود حضور به مراتب قدرتمند تری نسبت به سایر همتایان خود داشته باشد؛ جانمایی پاویون ایران نیز بسیار خوب بود.

  سید هاشم احمدی، مدیر عامل شرکت افق قطعات آسیا درباره دوره سوم حضور خود در نمایشگاه چاپ و بسته بندی دبی به خبرنگار چاپ و نشر آنلاین گفت: نمایشگاه چاپ و بسته بندی دبی رویدادی بسیار پر بازدید بود و برندهای بسیار خوبی از ایران در این آوردگاه حضور پیدا کرده بودند.

  وی در ادامه بیان داشت: کشورهای حاشیه خلیج فارس در بخش ماشین های چاپ لیبل و افست ضعیف بودند و قدرت ایران در این زمینه کاملا محسوس بود؛ در همین رابطه توانستند ارتباط خوبی با پاویون ایران برقرار کنند، اطلاعات خوبی بین آن ها رد و بدل شد؛ که می تواند زمینه ساز خوبی برای بخش صادرات چاپی ایران باشد.

   شرکت افق قطعات آسیا مدیر عامل شرکت افق قطعات آسیا؛ گسترش روابط تجاری در منطقه

  احمدی هدف مجموعه افق قطعات آسیا از شرکت در نمایشگاه چاپ و بسته بندی دبی را یافتن بازارهای جدید در منطقه عنوان کرد و افزود: شرکت در این نمایشگاه برای ما بسیار پر بار بود و ما توانستیم ارتباط بسیار خوبی با کشورهای منطقه برقرار کنیم؛ در همین راستا درصدد هستیم تا دفتری در دبی تاسیس و روابط تجاریمان را در این منطقه گسترده تر کنیم.

   شرکت افق قطعات آسیامدیر عامل شرکت افق قطعات آسیا اظهار داشت: شرکت ها و برندهای خوبی از کشورهای عربستان سعودی، مصر، قطر، دبی و عمان در این آوردگاه حضور داشتند و باید بگویم پاویون ایران توانسته بود حضور به مراتب قدرتمند تری نسبت به سایر همتایان خود داشته باشد؛ جانمایی پاویون ایران نیز بسیار خوب بود.

   شرکت افق قطعات آسیابیشتر بخوانید:مدیرعامل شرکت صنایع چاپ مادرول: ضرورت تصحیح زیر ساخت های سیاسی

  وی در پایان بیان داشت: نظم و انضباط حاکم بر این نمایشگاه از خصوصیات بارزی بود که می توان به آن اشاره داشت؛ مسئولان نمایشگاه نیز توانسته بود خدمات بسیار خوب و ارزنده ای به غرفه داران ارائه دهند.

   شرکت افق قطعات آسیا

  مطلب قبلینهمین نمایشگاه چاپ دیجیتال مرداد ‌ماه برگزار می شود
  مطلب بعدیفراخوان چهلمین دوره جایزه کتاب سال جمهوری اسلامی ایران 

  ارسال یک پاسخ

  لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
  لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید

  1 × یک =

  این سایت توسط reCAPTCHA و گوگل محافظت می‌شود حریم خصوصی و شرایط استفاده از خدمات اعمال.