مسئولان به تولید داخلی ماشین آلات چاپ بها بدهند

  0
  49
  تولید داخلی ماشین آلات چاپ

  تولید داخلی ماشین آلات چاپ دارای کیفیت قابل قبولی هستند

  صنایع شهید باقری یکی از مجموعه هایی است که تولید داخلی ماشین آلات چاپ را در دستور کار دارد. مسئولان این مجموعه خواستار توجه مسئولان به تولید داخلی ماشین آلات چاپ هستند. 

  محسن تفتی از صنایع شهید باقری با اشاره به اینکه این مجموعه از قدیمی‌ترین تولیدکنندگان در حوزه چاپ و بسته‌بندی است، اظهار داشت: سبد تولیدات صنایع باقری مشتمل بر 21 دستگاه است که 18 کالای آن مربوط به حوزه چاپ و بسته‌بندی می‌شود.

  به گفته وی مجموعه صنایع شهید باقری این محصولات را در کنار محصولات نظامی تولید می‌کند و این در حالی است که 99 درصد شرکت‌ها یا واردکننده صرف هستند و یا تولیدات خود را متوقف کرده و اقدام به واردات از چین کرده‌اند. تفتی ادامه داد: دستگاه‌هایی که وارد می‌شوند دارای رنگ و لعاب‌هایی جذاب برای مشتریان هستند اما شاید کیفیتشان از محصولات داخلی هم کمتر باشد.

  تولید داخلی ماشین آلات چاپتفتی ادامه داد: محصولات صنایع شهید باقری دارای کیفیت بالایی هستند به‌طوری که بارها از زبان مشتریان خود شنیده‌ایم که اگر از کارآیی و کیفیت این دستگاه‌ها خبر داشتیم سراغ ماشین‌آلات خارجی با قیمت بالاتر نمی‌رفتیم. ازاین‌رو توقع داریم که مسئولان به تولید داخلی بها داده و چتر حمایت‌های خود را گسترده‌تر کنند.

  بیشتر بخوانید: نمایشگاه ها نماد قدرت صنایع در کشور هستند

  وی یکی از مهم‌ترین دلایل صنایع شهید باقری در نمایشگاه بین‌المللی چاپ، بسته‌بندی و فرآوری را معرفی بیشتر در بین همکاران و مشتریان برشمرد و اظهار داشت: تداوم حضور در نمایشگاه یک نوع نمایش قدرت و ادامه روند تولید است. نحوه برگزاری نمایشگاه تفاوت چندانی با دوره‌های قبل ندارد و عدم تبلیغات محیطی باعث استقبال کم از نمایشگاه شده بود.

  مطلب قبلیرفع مشکلات صنعت چاپ کشور با هم ‌اندیشی بخش دولتی و خصوصی
  مطلب بعدیساماندهی چاپخانه ‌های چاپ دیجیتال با همکاری وزارت ارشاد

  ارسال یک پاسخ

  لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
  لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید

  چهارده − 11 =

  این سایت توسط reCAPTCHA و گوگل محافظت می‌شود حریم خصوصی و شرایط استفاده از خدمات اعمال.