اعلام حضور گروه «اتحادیه پویا» در انتخابات لیتوگرافان

  توجه به باورهای اخلاقی و حفظ حرمت کاندیدا در منشور انتخاباتی گروه «اتحادیه پویا»

  0
  77
  انتخابات هیئت‌‌مدیره اتحادیه لیتوگرافان تهران گروه «اتحادیه پویا»

  در بخشی از منشور انتخاباتی این گروه «اتحادیه پویا» آمده است؛ اعضای گروه متعهدند در جریان انتخابات، بر اساس باورهای اخلاقی فی‌مابین، حرمت هر یک از کاندیداهای محترم را حفظ کرده و از به کارگیری الفاظ و عبارات ناشایست که حیثیت فردی و صنفی افراد را مورد خدشه قرار می‌دهد پرهیز کنند.

  به گزارش چاپ و نشر آنلاین به نقل از ایپینا، گروه «اتحادیه پویا» برای حضور در انتخابات اتحادیه صنف لیتوگراف، مهر و پلاک، چاپ دیجیتال و اسکرین اعلام حضور کرد، جوادآقاجانلو (مدیرلیتوگرافی کلک صبا)، غلامرضا دیرمینا (مدیر لیتوگرافی نگارین پرتو)، جلال ذکایی (مدیرچاپ دیجیتال هنگام)، هادی(سهیل)عطایی (مدیر چاپ دیجیتال فاخر) و مجتبی معراج محمدی (مدیر لیتوگرافی ومهروپلاک آرمان) اعضای این گروه هستند.

  گروه «اتحادیه پویا» در متن منشور انتخاباتی خود با تاکید بر باورهای اخلاقی و حفظ حرمت کاندیدا، جلال ذکایی را به عنوان سخنگوی خود معرفی کرده است.

  بیشتر بخوانید: برگزاری انتخابات اتحادیه لیتوگرافان ؛ 24 مرداد ماه

  گروه «اتحادیه پویا»متن منشور انتخاباتی گروه «اتحادیه پویا» 

  بنام خداوند هستی آفرین

  ما نگوییم بد ومیل به ناحق نکنیم، جامه‌ی کس سیه ودلق خود ازرق نکنیم

  گروه انتخاباتی موسوم به اتحادیه پویا با درک شرایط حساس صنفی و ضرورت حضوری فعال و کارکردگرا در انتخابات اتحادیه صنف لیتوگراف، مهر و پلاک، چاپ دیجیتال و اسکرین، پا به این عرصه گذاشته و امیدوار است با مشارکت جمعی آحاد افراد صنفی واجد شرایط بتواند شرایطی را فراهم کند تا شاهد انتخاباتی پرشور، اخلاق‌ مدار و سالم در این صنف فرهنگی با اعضایی فرهیخته باشیم.

  لذا بدین منظور و با هدف تنویر افکار عمومی صنف محترم، به استحضار می‌رساند اعضا این گروه متشکل از آقایان: جوادآقاجانلو (مدیرلیتوگرافی کلک صبا)، غلامرضا دیرمینا (مدیر لیتوگرافی نگارین پرتو)، جلال ذکایی (مدیرچاپ دیجیتال هنگام)، هادی (سهیل) عطایی (مدیر چاپ دیجیتال فاخر) و مجتبی معراج محمدی (مدیر لیتوگرافی ومهروپلاک آرمان) لازم می‌دانند ضمن تصریح بر اصول و باورهای اخلاقی خود پیرامون این دوره از انتخابات، بر رعایت یکایک بندهای زیر تاکید کنند.

  1. اعضای گروه «اتحادیه پویا» متعهدند در جریان انتخابات، براساس باورهای اخلاقی فی‌مابین، حرمت هر یک از کاندیداهای محترم را حفظ کرده و از بکارگیری الفاظ و عبارات ناشایست که حیثیت فردی و صنفی افراد را مورد خدشه قرار می‌دهد پرهیز کنند.
  2. اعضای گروه «اتحادیه پویا» متعهد می‌شوند در ارائه برنامه‌های خود از هرگونه تک‌روی و اعمال سلیقه‌های فردی پرهیز کنند.
  3. با هدف ایجاد وحدت رویه در تصمیمات انتخاباتی، اعضای گروه «اتحادیه پویا» تصریح می‌دارند که صرفا در این گروه انتخاباتی عضو بوده و از عضویت در سایر گروه‌های انتخاباتی (با حفظ حرمت سایر کاندیداهای محترم) امتناع کرده و چنانچه هریک از گروه‌ها راسا و بدون هماهنگی نسبت به درج نام هریک از اعضا در گروه خود اقدام کنند، مراتب اعتراض و انصراف شخصی خود را از عضویت در آن گروه‌ها به طور رسمی اعلام کنند.
  4. اعضای گروه خود را متعهد می‌دانند برای تنویر افکار عمومی صنف محترم، بصورت جمعی و متشکل در جلسات حضوری با اعضا صنفی حضور یافته و برنامه‌های خود را برای تصدی هیات مدیره اتحادیه در چهارسال آتی تشریح کنند.
  5. گروه انتخاباتی «اتحادیه پویا» آقای جلال ذکایی را به عنوان سخنگو معرفی کرده تا نسبت به انعکاس برنامه‌های انتخاباتی اقدام کند.
  6. نظرات، دیدگاه‌ها و برنامه‌های هریک از اعضای گروه صرفا در کانال‌های رسمی اعلام شده در فضای مجازی منعکس می‌شود و جلسه پرسش و پاسخ حضوری نیز با حضور اصحاب جراید و کلیه اعضا برگزار خواهد شد.
  مطلب قبلینشست خبری پنجمین نمایشگاه تخصصی بین المللی کاغذ، مقوا و کارتن برگزار شد
  مطلب بعدیمحمد هادی رمضانی؛ حاج چاپچی

  ارسال یک پاسخ

  لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
  لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید

  هجده − یک =

  این سایت توسط reCAPTCHA و گوگل محافظت می‌شود حریم خصوصی و شرایط استفاده از خدمات اعمال.