برگزاری انتخابات اتحادیه لیتوگرافان ؛ 24 مرداد ماه

  0
  74
  انتخابات اتحادیه لیتوگرافان

  12 نفر کاندید انتخابات اتحادیه لیتوگرافان شدند 

  رئیس اتحادیه لیتوگرافان تهران با اشاره به برگزاری برگزاری انتخابات اتحادیه لیتوگرافان گفت: 12 نفر کاندیداتور هیات مدیره اتحادیه و سه نفر کاندیداتور بازرس برای انتخابات این دوره تایید صلاحیت شده‌اند. برگزاری انتخابات اتحادیه لیتوگرافان در ساختمان این اتحادیه خواهد بود. 

  انتخابات اتحادیه لیتوگرافانبه گزارش چاپ و نشر آنلاین به نقل از ایبنا، مجتبی معراج محمدی رئیس اتحادیه لیتوگرافان تهران با بیان اینکه انتخابات در 24 مرداد ماه برگزار خواهد شد، به اسامی کاندیدای هیات مدیره اشاره کرد و ادامه داد: محمد ابوالحسنی، علیرضا احکامی، جواد آقاجانلو، رضا بناری، حمیدرضا دهقانی، جلال ذکایی خیرآبی، غلامرضا شجاع، هادی عطائی، غلامرضا دیرمینا، محمدرضا کاری، ایمان کسمائی نژادفرد و مجتبی معراج محمدی کاندیدای این دوره هستند.

  محمدی با بیان اینکه باید پنج نفر از این کاندیدا توسط اعضا انتخاب شوند، افزود: داوطلبان عضویت در بازرسی نیز سه نفر هستند که شامل نجمه آف، حنانه رضابی و بهروز معراجی هستند و یک نفر باید از میان آن‌ها انتخاب شود.

  محمدی همچنین با اشاره به عضویت 800 لیتوگراف و فعال چاپ دیجیتال در این اتحادیه، عنوان کرد: امیدواریم اعضا با حضور حداکثری در انتخابات شرکت کرده و سرنوشت صنف خود را انتخاب کنند و امسال برای اولین بار رسته دیجیتال در انتخابات حضور دارند.

  بیشتر بخوانید: برگزاری دوره های آموزشی چاپ با همکاری اتحادیه لیتوگرافان

  اکنون مجتبی معراج محمدی، رضا انصاری، بیژن بهادری، امیرحسین قاسمی و غلامرضا شجاع در هیات مدیره و بهروز معراجی بازرس اتحادیه لیتوگرافان هستندد.

  انتخابات اتحادیه لیتوگرافان دوشنبه 24 مرداد در ساختمان این تشکل صنفی به نشانی خیابان استاد مطهری، روبه‌روی هتل بزرگ تهران، شماره 472 برگزار خواهد شد.

  مطلب قبلیویژگی هایی که ایلان ماسک را ثروتمندترین کرد
  مطلب بعدیتامین کاغذ حوزه نشر و توجه به فرهنگ از شعارهای اصلی دولت سیزدهم

  ارسال یک پاسخ

  لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
  لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید

  پنج × 1 =

  این سایت توسط reCAPTCHA و گوگل محافظت می‌شود حریم خصوصی و شرایط استفاده از خدمات اعمال.