مدیر مجتمع چاپ و بسته‌ بندی آسان: نمایشگاه بستر شناسایی نقاط قوت و ضعف

  0
  52
  مجتمع چاپ و بسته‌ بندی آسان

  مدیر مجتمع چاپ و بسته‌ بندی آسان معتقد است: نمایشگاه بستری برای شناسایی نقاط قوت و ضعف هر مجموعه‌ ای است.

  مجتمع چاپ و بسته‌ بندی آسان به مدیریت عبدالرضا نجفی با شعار «این آسان‌ ترین راهشه!» شروع به فعالیت کرده است. این مجموعه توانایی چاپ از کاغذ 40 گرم تا مقوای 800 گرم را بدون محدودیت در تعداد رنگ و گراماژ دارد. نجفی امیدوار است که در این مجموعه بتوانند پاسخگوی بخشی از نیازهای تخصصی بازار بسته‌ بندی باشند که مجموعه‌های دیگر توانایی انجامش را ندارند. وی اظهار داشت: برای تحقق شعار این مجموعه در پی فعالیت‌ های متعدد از جمله طراحی یک سایت برای مصارف خانگی، استارت‌آپ‌ ها و مجموعه‌ هایی هستیم که نیاز به بسته‌ بندی با تیراژ حداقلی دارند.

  مجتمع چاپ و بسته‌ بندی آساننجفی با بیان اینکه نمایشگاه بستری برای شناسایی نقاط قوت و ضعف هر مجموعه‌ای است، ادامه داد: بازخوردهای مثبت مشتریان و متقاضیان برای ارزیابی مجموعه از این نظر که فعالیت‌ها روبه‌جلو، سازنده و رافع نیازهای صنف چاپ و بسته‌بندی کشور هستند یا خیر در نمایشگاه بسیار اهمیت دارد. همچنین نمایشگاه یکی از بسترهای ما برای فروش است و به جلوه‌های برندینگ یک مجموعه کمک می‌کند. به دلیل تغییر سیاست‌های مجموعه، سعی داریم از این به بعد بیشتر در نمایشگاه‌های مختلف حضور یابیم.

  بیشتر بخوانید: چهارمین نمایشگاه چاپ، بسته بندی و فرآوری افتتاح شد

  وی در پایان خاطرنشان کرد: انتقاد بنده به مسئولان برگزارکننده نمایشگاه، برخی ناهماهنگی‌ها در اجرای غرفه‌هایی است که حالت جزیره دارند. این موضوع باعث می‌شود خودخواهی برخی غرفه‌داران به دیگران ضرر برساند. پیشنهاد می‌کنم در دوره‌های آتی نمایشگاه بر سازه‌هایی که به‌صورت غرفه‌سازی نیستند نظارت بیشتر انجام شود تا به این صورت هرکس بر اساس متر و معیار خود غرفه‌سازی نکند.

  مدیر مجتمع چاپ و بسته‌ بندی آسان

  مطلب قبلیکاغذ‌های ایرانی کیفیت بالایی دارند
  مطلب بعدیکتاب «بازاریابی کارآفرینانه» منتشر شد

  ارسال یک پاسخ

  لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
  لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید

  15 + 7 =

  این سایت توسط reCAPTCHA و گوگل محافظت می‌شود حریم خصوصی و شرایط استفاده از خدمات اعمال.