حفظ توان تولید با برگزاری ورکشاپ آموزشی نگهداری و تعمیر ماشین آلات چاپ

  0
  74
  ورکشاپ

  ورکشاپ آموزشی نگهداری و تعمیر ماشین آلات چاپ 29 و 30 اردیبشت ماه در مجتمع چاپ مهرآد اصفهان برگزار شد.

  اکبر شهریاری مدیر تولید شرکت تولید نورد پارت پویان و تعمیرکار با سابقه ماشین های چاپ در گفت و گو با چاپ و نشر آنلاین درباره چگونگی برگزاری ورکشاپ آموزشی نگهداری و تعمیر ماشین آلات چاپ در مجتمع چاپی مهرآد گفت: همان طور که می دانید کشور ما در تحریم قرار دارد؛ از همین رو باید تا آنجا که برایمان امکان دارد از خراب شدن دستگاه ها جلوگیری به عمل بیاوریم. این مهم نیز تنها با بالا بردن سطح دانش فعالان صنعت چاپ  امکان پذیر است. برگزاری این ورکشاپ نیز با هدف تبادل تجربیات، دانش و مهارت در این بخش انجام شد.

  ورکشاپوی در ادامه اظهار داشت: ورکشاپ آموزشی نگهداری و تعمیر ماشین آلات چاپ دو روزه ای که در مجتمع مهرآد اصفهان و با حضور 17 نفر از کارکنان این مرکز برگزار شد با هدف بالا بردن سطح دانش و تجربیات این عزیزان در جهت چگونگی حفظ و نگهداری ماشین آلات چاپی انجام شد. مسئله ای که در حال حاضر یکی از بزرگترین مشکلات فعالان صنعت چاپ محسوب می شود تهیه قطعات دستگاه های چاپ است؛ به همین دلیل ما باید تا آنجا که امکان پذیر است از خرابی های دستگاه ها در چنین شرایطی جلوگیری به عمل بیاوریم. خیلی مواقع ما می توانیم با مراقبت های صحیح از خرابی دستگاه و قطعات جلوگیری کنیم.

   

  برگزاری ورکشاپ آموزشی نگهداری و تعمیر ماشین آلات چاپ و تبادل تجربیات

  این برنامه ها می تواند بستر مناسبی برای تبادل دانش و اطلاعات بین کارکنان چاپخانه ها باشد و این امکان را به فعالان صنعت چاپ می دهند تا از خواب دستگاه ها در زمان نامناسب جلوگیری به عمل بیاورند؛ یعنی قبل از آنکه خرابی ماشین آلات ما را در عمل انجام شده قرار دهد پیشگیری های لازم را به عمل بیاوریم. بنده بارها دیده ام که دستگاه های عظیم چاپ به دلیل خراب شدن یک قطعه کوچک خوابیده است؛ در صورتی که با داشتن دانش لازم می شد از این موضوع جلوگیری کرد. با آموزش می توان بر عمر قطعات افزود و به افزایش بازدهی بدون سرمایه گذاری بیشتر کمک کرد.

  ورکشاپبیشتر بخوانید:دوره آموزشی فشرده ویژه مدیران صنعت چاپ 10 خرداد برگزار می شود

  وی  افزود: کشور در شرایط ویژه ای قرار دارد و تنها کاری که می توان انجام داد حفظ توان مندی تولید است. با برپایی ورکشاپ آموزشی نگهداری و تعمیر ماشین آلات چاپ و با ارتقا سطح دانش و تبادل تجربیات افراد فعال در این بخش می توان حداقل شرایط موجود را حفظ کرد.

  ورکشاپ آموزشی نگهداری و تعمیر ماشین آلات چاپمدیر تولید شرکت تولید نورد پارت پویان در پایان اظهار داشت: مشابه ورکشاپ آموزشی نگهداری و تعمیر ماشین آلات چاپ را ما در استان یزد نیز برگزار کردیم و در آینده نیز با حمایت اتحادیه ها و چاپخانه ها و همچنین دانشگاه علمی کاربردی واحد 30 به شکلی گسترده اجرا خواهند شد.

  مطلب قبلیاصلاح نظام مالیاتی و افزایش مالیاتها
  مطلب بعدیتولید کاغذ بدون قطع درخت

  ارسال یک پاسخ

  لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
  لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید

  سه + شش =

  این سایت توسط reCAPTCHA و گوگل محافظت می‌شود حریم خصوصی و شرایط استفاده از خدمات اعمال.