دوره آموزشی فشرده ویژه مدیران صنعت چاپ 10 خرداد برگزار می شود

  0
  99
  دوره آموزشی فشرده ویژه مدیران صنعت چاپ

  برگزاری دوره آموزشی فشرده ویژه مدیران صنعت چاپ در 10 خرداد ماه

  بزرگترین دوره آموزشی فشرده ویژه مدیران صنعت چاپ با «عنوان از مدیریت تا رهبری اثر بخش با رویکرد نورولیدرشیپ» 10 خرداد ماه برگزار خواهد شد.

  دوره آموزشی فشرده ویژه مدیران صنعت چاپبه گزارش چاپ و نشر آنلاین به نقل از ایبنا علی فرنگی، مجری دوره آموزشی فشرده ویژه مدیران صنعت چاپ در رابطه با برگزاری این رویداد گفت: دوره آموزشی فشرده ویژه مدیران صنعت چاپ (بوت کمپ) نخستین‌ بار ویژه هیئت مدیره و مدیران ارشد صنعت چاپ و بسته‌بندی و کارتن‌ سازی ایران پیش‌بینی شده است.

  وی افزود: بوت کمپ یک دوره آموزشی فشرده و کاملا کاربردی است که محتوای آن شامل جدیدترین مباحث مدیریتی روز دنیا است که برای این صنعت بومی‌ سازی شده است.

  فرنگی با بیان اینکه سه سال است دوره آموزشی فشرده ویژه مدیران صنعت چاپ را در مجمتع ‌های چاپی مختلف اجرا کرده ‌ایم، عنوان کرد: نتایج و بازخوردهای خوب آن را طی سال‌ های قبل دریافت کردیم و اکنون زمان آن شده تا کل صنعت با آن آشنا شوند.

  دوره آموزشی فشرده ویژه مدیران صنعت چاپوی افزود: ازجمله مباحثی که در دوره آموزشی فشرده ویژه مدیران صنعت چاپ ارائه می‌شود می ‌توان به استراتژی‌ های عملکرد مدیران و تحلیل رفتار متقابل، استراتژی ‌های توانمند ‌سازی کارکنان و کاهش وابستگی کسب و کار به مدیرعامل، هوش مثبت استراتژیک سازمانی، استراتژی ‌های مدیریت توجه، بازی‌ های استراتژیکی، استراتژی‌ های ایجاد تعهد و دلبستگی و انگیزه کارکنان، کوچینگ و کاربردهای آن در صنعت چاپ اشاره کرد.

  فرنگی با بیان این‌که قطعا تمامی مباحث فوق در یک روز قابل اجرا نیست، یادآور شد: دوره آموزشی فشرده ویژه مدیران صنعت چاپ فقط به صورت معرفی سرفصل ‌ها نیست و بخش‌ های مهمی از این مباحث به‌صورت کاملا عملی اجرا می‌ شود؛ علاوه ‌بر این در دو بخش از این بوت کمپ یک بازی استراتژیکی مدیریتی و یک کوچینگ گروهی را خواهیم داشت.

  بیشتر بخوانید: اولین و بزرگترین بوت کمپ مدیران صنعت چاپ و بسته بندی ایران برگزار می شود

  فرنگی ادامه داد: با توجه به زمان محدود و مشغله‌ های مدیران این محتوا طوری طراحی شده که مدیران در انتهای دوره دستاوردهای کاملا کاربردی و تجربه ای متفاوت از آموزش را در اختیار داشته باشند.

  نخستین و بزرگ‌ترین دوره آموزشی فشرده مدیران صنعت چاپ و بسته ‌بندی و کارتن‌ سازی  دهم خرداد‌ماه از ساعت ۹ تا ۱۶ در هتل پارسیان اوین برگزار می‌شود.

  مطلب قبلیمشخصات کارتن میوه و کارتن لمینتی
  مطلب بعدیشیوه های تبدیل برند به یک کسب و کار قدرتمند

  ارسال یک پاسخ

  لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
  لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید

  3 × 4 =

  این سایت توسط reCAPTCHA و گوگل محافظت می‌شود حریم خصوصی و شرایط استفاده از خدمات اعمال.