پیام قدردانی مدیرکل دفتر امور چاپ و نشر ارشاد

  0
  53
  مدیرکل دفتر امور چاپ و نشر ارشاد

   به گزارش خبرنگار چاپ و نشر آنلاین؛ علی اکبر ابراهیمی که از تاریخ دهم آبان ماه سال 1391 در سمت معاون مدیرکل دفتر امور چاپ و نشر ارشاد مشغول به کار بود، در دهم آبان ماه سال 1400 بنا به حکم وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی به سمت مدیرکلی این دفتر منصوب شد. 

  پس از انتصاب علی‌اکبر ابراهیمی به‌عنوان مدیرکل دفتر امور چاپ و نشر ارشاد از سوی وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی، جلسه معارفه و تکریم مدیرکل دفتر چاپ و نشر ارشاد در روز دوازدهم آبان ماه برگزار شد. ابراهیمی پس ‌از این جلسه سلسله بازدیدهایی را در چند روز متوالی با برخی از پیشکسوتان و جوانان صنعت چاپ و نشر داشت و همچنین روسای اتحادیه ها و بزرگان صنعت چاپ پیام تبریک خود را ابلاغ کردند.

  پس از آن نیز علی اکبر ابراهیمی مدیرکل دفتر امور چاپ و نشر ارشاد در یادداشتی قدردانی خود را نسبت به ابراز محبت اصحاب بزرگ صنعت چاپ نوشت:

   

  بنام خداوند جان و خرد

  با سلام و عرض ادب

  از اینکه با اعتماد وزیر محترم و معاون محترم امور فرهنگی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی توفیق تداوم خدمت در کنار جامعه بزرگ صنعت چاپ کشور با مسئولیت جدید حاصل شد، خدای سبحان را سپاسگزارم.

  بدین وسیله بر خود فرض دانسته از لطف و ابراز محبت اصحاب بزرگ و فرهیخته صنعت فرهنگی هنری چاپ در ارسال پیام تبریک و حمایت نسبت به انتصاب اینجانب صمیمانه تشکر و سپاسگزاری نمایم.

  امید است در ظل توجهات حضرت احدیت در انجام وظایف سازمانی و تعقیب امور صنفی با همیاری تمامی متخصصین پیشکسوت و جوان، صاحب نظران و اساتید و تشکل های صنفی به ویژه اتحادیه های تخصصی، در سایه تعامل و تفاهم، همدلی و هم اندیشی، تبادل نظر سازنده و ارزنده قدم های مفید و مؤثری در دستیابی به جایگاه واقعی صنعت فاخر چاپ برداریم.

  … والعاقبةالمتقین – علی اکبر ابراهیمی

  بیشتر بخوانید: دیدار مدیرکل دفتر امور چاپ و نشر ارشاد با پیشکسوتان و فعالان عرصه چاپ

  ارسال یک پاسخ

  لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
  لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید

  سه + 9 =