دیدار مدیرکل دفتر امور چاپ و نشر با پیشکسوتان و فعالان عرصه چاپ

  0
  205
  مدیرکل دفتر امور چاپ

  علی اکبر ابراهیمی، مدیرکل دفتر امور چاپ و نشر برای احترام به پیشکسوتان صنعت چاپ و افراد پیشرو این صنعت به بازدید از مجموعه ها و چهره های شناخته شده چاپ پایتخت رفت و همچنین علاقه و پیگیری خود برای بازدیدهای استانی از فعالان چاپ کشور را نیز ابراز کرد.

   به گزارش خبرنگار چاپ و نشر آنلاین؛ علی اکبر ابراهیمی که از تاریخ دهم آبان ماه سال 1391 در سمت معاون مدیرکل دفتر امور چاپ و نشر مشغول به کار بود، در دهم آبان ماه سال 1400 بنا به حکم وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی به سمت مدیرکلی این دفتر منصوب شد. وی پس از مراسم  معارفه خود از چاپخانه های تک، ورنی چاپ و مجتمع چاپ هودیس پارس دیدن کرد.

  در این دیدارها اسکندر خمسه پور رئیس انجمن پیشکسوتان صنعت چاپ و مدیرعامل ورنی چاپ؛ حسین محمدی مدیرعامل چاپ تک؛ احمد ابوالحسنی رئیس اتحادیه چاپخانه داران تهران؛ میریونس جعفری نایب رئیس هیئت مدیره اتحادیه چاپخانه داران تهران؛ سلیمان اسماعیلی از مدیران سابق وزارت ارشاد؛ رضا طارمی مدیر سابق شرکت افست؛ هومن محمدی مدیرعامل مجتمع چاپ هودیس پارس؛ سعید حاجیلو عضو هیئت مدیره اتحادیه چاپخانه داران و مدیر مجتمع چاپ نقش الماس و مسعود فرشی‌فرید مدیر چاپ امکان از جمله افرادی بودند که حضور داشتند.

  ابراهیمی در دیدارها با بیان اینکه پیشکسوتان عرصه صنعت چاپ و نشر سرمایه هایی هستند که به صورت شایسته نسبت به آنها توجه نشده است، اظهار داشت: پیشکسوتی به معنای بازنشستگی نیست؛ بلکه به معنای بلوغ، تجربه و آگاهی فردی است که باید از آن نهایت بهره را برد.

  مدیرکل دفتر امور چاپ و نشر با تاکید بر این نکته که اگر قرار است کاری برای صنعت چاپ انجام شود باید با بهره مندی از حضور و تجربیات پیشکسوتان باشد؛ تصریح کرد: باید جمع های صمیمانه بیشتری با حضور پیشکسوتان به عنوان سرمایه های معنوی صنعت چاپ برگزار شود؛ از این رو لزوم برگزاری یک مجمع برای شنیدن مشکلات، درد و دل و بهره مندی از راهکارهای این عزیزان احساس می شود.

  مدیرکل دفتر امور چاپ و نشر: پیشکسوتی به معنای بازنشستگی نیست؛ بلکه به معنای بلوغ، تجربه و آگاهی فردی است که باید از آن نهایت بهره را برد.

  خدمت رسانی به اهالی صنعت چاپ و حل مشکلاتشان از جمله دغدغه هایی است که مدیرکل دفتر امور چاپ و نشر از آنها یاد کرد و با بیان اینکه در این راستا از هیچ تلاشی دریغ نخواهد کرد، اظهار داشت: بنده احساس می کنم یک چاپچی و کارگر چاپ هستم. در اتاق من به جز در مواردی که در سفر کاری باشم به روی همه اهالی چاپ باز است و برای دیدار با من و بیان مشکلات و دغدغه ها نیاز به هماهنگی نیست.

  وی ادامه داد: یقین دارم تمام برنامه ها و خدماتی که برای این صنعت در ذهن دارم بدون حضور و همکاری تمام اعضای صنف و فعالان عرصه صنعت چاپ به بار نخواهد نشست. امیدوارم با کمک و یاری یکدیگر بتوانیم این صنعت را پویاتر از گذشته ببینیم.

  گزارش تصویری بازدیدهای اخیر مدیرکل دفتر امور چاپ و نشر 

  مدیرکل دفتر امور چاپمدیرکل دفتر امور چاپمدیرکل دفتر امور چاپمدیرکل دفتر امور چاپمدیرکل دفتر امور چاپ

  مدیرکل دفتر امور چاپ

  مدیرکل دفتر امور چاپ

  ارسال یک پاسخ

  لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
  لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید

  7 + 3 =