مراسم تودیع و معارفه عضو جدید هیئت مدیره اتحادیه چاپخانه داران تهران برگزار شد

  0
  134
  مراسم تودیع و معارفه

  مراسم تودیع و معارفه در اتحادیه چاپخانه داران 

  مراسم تودیع و معارفه عضو جدید هیئت مدیره اتحادیه چاپخانه داران روز گذشته (24 اردیبهشت ماه) برگزار شد و با تودیع احمد رضا اعتماد مظاهری، امیر هومن محمدی به عنوان خزانه دار جدید اتحادیه چاپخانه داران تهران معرفی شد.

  مراسم تودیع و معارفهبه گزارش خبرنگار چاپ و نشر آنلاین، احمد ابوالحسنی رئیس اتحادیه چاپخانه داران تهران در رابطه با تغییر و تحولات صورت گرفته در هیئت مدیره اتحادیه اظهار داشت: فعال نبودن واحد چاپی، عدم حضور متناوب در سه تا پنج جلسه هیئت مدیره و دریافت مرخصی بیش از 6 ماه از موارد اسقاط الشرایط اعضای هیئت مدیره اتحادیه است که بر این اساس به دلیل فعال نبودن مجموعه احمد رضا اعتماد مظاهری وی از سمت خود برکنار شد.

  وی ادامه داد: این اتفاق در اسفندماه سال گذشته به وقوع پیوست و هومن محمدی وارد هیئت مدیره اتحادیه چاپخانه داران تهران شد اما اعلام رسمی آن به دلیل تعطیلات عید و ماه رمضان همچنین مراحل بازرسی و بررسی آن در کمیسیون نظارت به تعویق افتاد. بر این اساس مراسم تودیع و معارفه عضو جدید هیئت مدیره اتحادیه چاپخانه داران روز گذشته برگزار شد.

  ابوالحسنی در رابطه با تغییر جایگاه ها و سمت های اعضای هیئت مدیره اتحادیه چاپخانه داران پس از برگزاری مراسم تودیع و معارفه  گفت: میریونس جعفری نایب رئیس اول، سید حسن نجفی نایب رئیس دوم و عطاءالله حسینی دبیر اتحادیه چاپخانه داران تهران هستند. همچنین طبق قانون سعید حاجیلو باید خزانه دار هیئت مدیره فعالیت می کرد که این جایگاه را به هومن محمدی واگذار کرد که در جلسه تودیع و معارفه روز گذشته فعالیت وی به صورت رسمی آغاز شد.

  بیشتر بخوانید: آغاز به کار هیئت‌ مدیره جدید اتحادیه چاپخانه داران تهران

  رئیس اتحادیه چاپخانه داران تهران با تاکید بر اینکه هیئت مدیره اتحادیه چاپخانه داران از روز اول به دنبال پیشرفت، تحول و معرفی جایگاه رفیع صنعت چاپ به مسئولان بوده است، اظهار داشت: امیدواریم با حضور جوانانی مانند هومن محمدی که هم صاحب انرژی و توان و هم صاحب نام است هیئت مدیره از نظر اجرایی قوی تر شود. ترکیب افراد پیشکسوت با جوانان ترکیبی امیدوار کننده است که قطعا آینده ای بهتر را برای صنعت چاپ رقم خواهد زد.

  مراسم تودیع و معارفهمراسم تودیع و معارفه

  مطلب قبلیچهارمین نمایشگاه هایIPAP و pacprocess تهران برگزار می شوند
  مطلب بعدیبررسی وضعیت کاغذ و زینک در نمایشگاه بین المللی کتاب

  ارسال یک پاسخ

  لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
  لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید

  سه × پنج =

  این سایت توسط reCAPTCHA و گوگل محافظت می‌شود حریم خصوصی و شرایط استفاده از خدمات اعمال.