چهارمین نمایشگاه هایIPAP و pacprocess تهران برگزار می شوند

  برگزاری نمایشگاه هایIPAP و pacprocess عضو اتحاد جهانی نمایشگاه دروپا و اینترپک

  0
  56
  چهارمین نمایشگاه هایIPAP و pacprocess تهران

  برگزاری چهارمین نمایشگاه هایIPAP و pacprocess تهران پس از دو سال 

  چهارمین نمایشگاه بین المللی صنعت چاپ IPAP و همچنین نمایشگاه بسته بندی و فرآوری     pacprocess  از هشتم لغایت یازدهم شهریور ماه 1401 در نمایشگاه بین المللی شهر آفتاب برگزار می شوند.

  به گزارش چاپ و نشر آنلاین، حامد ایرانی، مدیر عامل شرکت برساز رویداد پارس، برگزار کننده نمایشگاه IPAP و Pacprocess شهر آفتاب تهران از آغاز ثبت نام علاقمندان برای حضور در چهارمین نمایشگاه هایIPAP و pacprocess تهران به صورت رسمی از سه شنبه هفته آینده (سوم خرداد) خبر داد. 

  چهارمین نمایشگاه هایIPAP و pacprocess تهرانوی اظهار داشت: چهارمین نمایشگاه هایIPAP و pacprocess تهران در حوزه چاپ، شامل تکنولوژی ها و خدمات چاپ، چاپ دیجیتال عریض، پارچه و پوشاک، چاپ سه بعدی و صنعتی، ماشین های اداری و کارتن است و در حوزه بسته بندی و فرآوری شامل صنایع غذایی و نوشیدنی ها، صنایع پخت، شیرینی و شکلات،  صنایع غیر غذایی، آرایشی و بهداشتی و بسته بندی های انعطاف پذیر در فضای بالغ بر 15 هزار متر مربع برگزار خواهد شد.

  وی ادامه داد، از آنجا که IPAP  و pacprocess زیر مجموعه نمایشگاه های دروپا و اینترپک است، همزمان با برگزاری این دو نمایشگاه، آقای توماس دوزه مدیر جهانی نمایشگاه های interpack کنفرانس خبری در خصوص زنجیره بین المللی این نمایشگاه خواهد داشت.

  بیشتر بخوانید: سمینار بین‌ المللی «چاپ دیجیتال و فرصت های پیش رو» برگزار می‌ شود

  چهارمین نمایشگاه هایIPAP و pacprocess تهرانایرانی تصریح کرد: در دو سال گذشته به دلیل پاندمی کرونا چهارمین نمایشگاه بین المللی IPAP و pacprocess تهران با توجه به سیاست های برگزاری نمایشگاه های دروپا و اینترپک در زمان شیوع ویروس کرونا برگزار نشد.

  چهارمین نمایشگاه هایIPAP و pacprocess تهرانگفتنی است علاقمندان برای شرکت در چهارمین نمایشگاه بین المللی صنعت چاپ و نمایشگاه بسته بندی و فرآوری می توانند با شماره تماس های 410744000-021 و 09120453017 و 09120453019 تماس بگیرند.  

  مطلب قبلیتخصیص ارز یارانه ای به واردات چوب و کاغذ در دستور ویژه رئیس‌ جمهوری
  مطلب بعدیمراسم تودیع و معارفه عضو جدید هیئت مدیره اتحادیه چاپخانه داران تهران برگزار شد

  ارسال یک پاسخ

  لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
  لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید

  سه × 5 =