افتتاح نخستین واحد تولیدی شهرک چاپ و نشر قم توسط مسئولان ارشاد

  0
  160
  نخستین واحد تولیدی شهرک چاپ و نشر قم

  نخستین واحد تولیدی شهرک چاپ و نشر قم همزمان با هفته امامت و ولایت با حضور یاسر احدوند معاون فرهنگی وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی و علی‌اکبر ابراهیمی، مدیرکل دفتر چاپ وزارت افتتاح شد.

  نخستین واحد تولیدی شهرک چاپ و نشر قمبه گزارش چاپ و نشر آنلاین به نقل از ایبنا؛ مجتبی محمودیان، رئیس اتحادیه چاپخانه‌داران قم با اشاره به بازدید معاون فرهنگی وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی از شهرک چاپ و نشر(شهاب) قم گفت: این دیدار هم زمان با هفته امامت و ولایت برگزار و در آن نخستین واحد تولیدی شهرک چاپ و نشر قم به‌ طور رسمی افتتاح شد.

  نخستین واحد تولیدی شهرک چاپ و نشر قم

  آغاز به کار نخستین واحد تولیدی شهرک چاپ و نشر قم

   وی ادامه داد: در این مراسم که علی‌اکبر ابراهیمی، مدیرکل دفتر چاپ وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی نیز حضور داشت، مجموعه چاپ و پاکت‌ سازی سعیدی فعالیت خود را آغاز کرد.

  محمودیان با توضیح درباره این مجموعه، عنوان کرد: مجموعه پاکت‌ سازی سعیدی تولیدکننده کیسه‌ های کامپوزیت و پاکت‌ های کرافت با چاپ افست و فلکسو 6 رنگ برای بسته‌بندی انواع پودرهای صنایع غذایی از جمله شیر خشک، پودر آب پنیر و کنسانتره دام و طیور و مواد پودری بهداشتی و….است که در حال حاضر با ۳ دستگاه مشغول فعالیت است.

   وی با بیان اینکه این مجموعه که در حال حاضر با مبلغ ۶ میلیارد تومان فعال شده است، توضیح داد: این مجموعه قابلیت ادامه فعالیت با ۶ دستگاه را دارد که موجب اشتغال‌زایی ۱۵ نیرو شده است.

  بیشتر بخوانید: پیگیری مشکلات شهرک چاپ و نشر شهاب قم توسط استانداری

   محمودیان یادآور شد: معاون فرهنگی وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی در ادامه از ساختمان مجموعه چاپ و نشر و صحافی پیک فدک به مدیریت محمد قاسمی و شرکت الفبای چاپ نفیس به مدیریت رسول امینی و مجموعه فرید اسماعیلیان نیز بازدید کرد.

  مطلب قبلی ناشران ایرانی  در نشست‌های نمایشگاه فرانکفورت
  مطلب بعدیبرگزاری چهارمین نمایشگاه تخصصی صنعت چاپ، بسته بندی در شهریورماه

  ارسال یک پاسخ

  لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
  لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید

  پنج × سه =

  این سایت توسط reCAPTCHA و گوگل محافظت می‌شود حریم خصوصی و شرایط استفاده از خدمات اعمال.