روایت رئیس اتاق بازرگانی بابل عراق از نمایشگاه چاپ و بسته بندی تهران

  0
  66
  رئیس اتاق بازرگانی بابل عراق

  تاکید رئیس اتاق بازرگانی بابل عراق بر گسترش روابط تجاری بین دو کشور 

  رئیس اتاق بازرگانی بابل عراق با حضور در بیست و نهمین نمایشگاه بین المللی چاپ و بسته بندی بر لزوم گسترش روابط تجاری میان دو کشور در حوزه صنعت چاپ بسته بندی تاکید کرد. 

  رئیس اتاق بازرگانی بابل عراقبه گزارش خبرنگار چاپ و نشر آنلاین، صادق هاشم الفیحان المعموری رئیس اتاق بازرگانی بابل عراق هدف از مشارکت در بیست و نهمین نمایشگاه بین المللی چاپ و بسته بندی را افزایش آگاهی و اطلاعات در رابطه با تولیدات ایرانی همچنین افزایش روابط تجاری میان دو کشور ایران و عراق برشمرد و گفت: یکی از رسالت های ما در اتاق بازرگانی حضور در نمایشگاه های بین المللی در تهران و باقی شهرهای ایران است. ما امیدوار به اخذ نمایندگی برای کشور عراق از شرکت های ایرانی هستیم که در واقع گسترش و حفظ این نوع از روابط می تواند منجر به استحکام خویشاوندی ببین دو کشور باشد.

  وی ادامه داد: ما یک هیئت تجاری هشت نفره هستیم که در این نمایشگاه شرکت کردیم و امیدواریم در نمایشگاه های بعدی با تعداد تجار بیشتری حضور داشته باشیم. بازارهای کشور عراق مملو از کالاهای ایرانی است و ما به نمایندگی از اتاق بازرگانی کشور عراق تصمیم داریم کمبودها و نقص های موجود در بازار عراق را با کالاهای ایرانی رفع کنیم.

  رئیس اتاق بازرگانی بابل عراقرئیس اتاق بازرگانی بابل عراق با بیان اینکه بسیاری از کارخانه ها و شرکت های کشور عراق از مواد اولیه و محصولات کشور ایران، استفاده می کنند، اظهار داشت: در زمینه صنعت چاپ و بسته بندی ارتباطات خوبی بین دو کشور ایران و عراق وجود دارد. تجار و تولیدکنندگان عراقی به طور معمول با اعتماد به محصولات ایرانی، خلاء های خود را پر می کنند.

  بیشتر بخوانید: تلاش ارشاد برای رفع مشکلات و دغدغه‌ های فعالان صنعت چاپ

  وی در رابطه با ارزیابی خود از بیست و نهمین نمایشگاه بین المللی چاپ و بسته بندی خاطرنشان کرد: در کل نمایشگاه خوب بود و تنوع بالایی داشت به طوری که از حضور در این رویداد احساس رضایتمندی داریم و به همین علت از مسئولان برگزارکننده قدردانی می کنم. با بازدید از نمایشگاه شرکت هایی را مشاهده کردیم که بارها از محصولات آنها در کشور خودمان خرید انجام داده بودیم که این نشان دهنده اعتماد تجار ما به شرکت های ایرانی است.

  مطلب قبلیچوب و کاغذ مازندران و بدعهدی وزارت آموزش و پرورش
  مطلب بعدیکمک چاپ سه‌بُعدی به درمان بیماری‌ های قلبی-عروقی

  ارسال یک پاسخ

  لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
  لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید

  دو × دو =

  این سایت توسط reCAPTCHA و گوگل محافظت می‌شود حریم خصوصی و شرایط استفاده از خدمات اعمال.