چوب و کاغذ مازندران و بدعهدی وزارت آموزش و پرورش

  0
  65
  تولید کاغذ

  رئیس فراکسیون کارگری مجلس از وضعیت شرکت چوب و کاغذ مازندران ابراز نگرانی کرد.

  بابایی چوب و کاغذ مازندرانبه گزارش چاپ و نشر آنلاین به نقل از ایلنا از ساری، در پی انتقادات مدیرعامل چوب و کاغذ مازندران از بدعهدی وزارت آموزش و پرورش در پرداخت تعهدات مالی خود به این شرکت؛ نماینده ساری و میاندورود در مجلس گفت: از مسئولان این وزارتخانه درخواست می کنم هرچه زودتر به تعهدات مالی خود عمل کنند.

  وی با اشاره به تفاهم نامه ای که میان وزارت آموزش و پرورش و چوب و کاغذ برای تامین ۵۰ هزار تن کاغذ تحریر، امضاء شده گفت: آموزش و پرورش تاکنون قسط اول تعهدات مالی خود را پرداخت کرده و درخواست من این است که با تامین منابع مالی لازم؛ بخش دوم تعهدات مالی خود نسبت به چوب و کاغذ را انجام دهد.

  بابایی کارنامی با اشاره به اشتغال ۱۵۰۰ نفر در چوب و کاغذ مازندران گفت: انتظار می رود سازمان برنامه و بودجه و بانک مرکزی نیز در بحث تامین منابع مالی مورد نیاز آموزش و پرورش به میدان بیایند و همچنین تسهیلات لازم برای چوب وکاغذ جهت تداوم تولید در این شرکت بزرگ تولیدی پیش بینی و اعطاء شود.

  بیشتر بخوانید: اظهارات مدیرعامل چوب و کاغذ مازندران درباره روند رو به پیشرفت تولید کاغذ

  نماینده ساری در مجلس با اشاره به مشکلات چوب و کاغذ از جمله مباحث مربوط به تامین چوب مورد نیاز این شرکت و همچنین بد عهدی سازمان جنگل ها در تامین مواد اولیه مورد نیاز شرکت چوب و کاغذ گفت: وزیر  اقتصاد و مدیرعامل بانک ملی به تعهدات و وعده های خود درخصوص حمایت مالی از چوب وکاغذ مازندران عمل کنند.

  مطلب قبلیتوجه به ارزش افزوده و بسته بندی در صنعت چاپ خراسان جنوبی  
  مطلب بعدیروایت رئیس اتاق بازرگانی بابل عراق از نمایشگاه چاپ و بسته بندی تهران

  ارسال یک پاسخ

  لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
  لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید

  هجده + 1 =

  این سایت توسط reCAPTCHA و گوگل محافظت می‌شود حریم خصوصی و شرایط استفاده از خدمات اعمال.