چاپخانه هودیس در پاویون برترین های نمایشگاه چاپ و بسته بندی 

  0
  68
  صنعت چاپ چاپخانه هودیس هومن محمدی

  مدیر چاپخانه هودیس: حضور فعالان چاپ کشورهای همسایه اقدامی شایسته بود

  مدیر جوان چاپخانه هودیس ضمن اینکه برگزاری نمایشگاه چاپ، بسته بندی و فرآوری را مطلوب برشمرد بیان کرد که در ادوار دیگر نمایشگاه نیز حضور خواهد یافت. 

  امیرهومن محمدی مدیر چاپخانه هودیس درباره چگونگی برگزاری چهارمین نمایشگاه چاپ، بسته‌بندی و فرآوری به خبرنگار چاپ و نشر گفت: این اولین دوره‌ای است که ما در این نمایشگاه حضور پیدا کرده‌ایم. نمایشگاه، نمایشگاه کوچکی است اما بازدیدکنندگان تخصصی خوبی دارد. 

  وی ادامه داد: مسئولان برگزارکننده فعالانی از رسته‌ی چاپ کشورهای حاشیه خلیج‌فارس را برای شرکت در این آوردگاه دعوت کرده‌اند و همچنین از هیئت تجاری کشورهای عراق و افغانستان برای بازدید از نمایشگاه دعوت به عمل‌آورده شده بود که جزو اقدامات شایسته مسئولان برگزاری نمایشگاه محسوب می‌شود؛ چراکه این کار باعث آشنایی شرکت‌های خارجی با کار شرکت‌های ایرانی می‌شود و امکان عقد قراردادهای صادراتی را نیز افزایش می‌دهد.

  چاپخانه هودیس

  وی ضمن اعلام این نکته که در دوره‌های بعدی این آورگاه شرکت خواهد جست، افزود: این نمایشگاه با وجود کوچکی از استانداردهای بسیار خوبی برخوردار است و قابلیت‌های فراوانی برای رشد دارد؛ از همین رو جا دارد که سالن‌های بیشتری به آن اضافه کنند و بزرگ‌تر شود.

  بیشتر بخوانید: تشکل های موازی منافی قوانین صنفی

  مدیر مدیر چاپخانه هودیس خاطرنشان کرد: هزینه‌هایی که این عزیزان برای دعوت از هیئت‌های خارجی کردند نشان‌دهنده آن است که چندان به فکر کسب سود صرف نبوده‌اند بلکه با این کار سطح کیفیت برگزاری آوردگاه را بالا برده بودند. اگر مسئولان این آوردگاه تخصصی به همین منوال پیش بروند شاهد شکوفایی هر چه بیشترشان در سال‌های آتی خواهیم بود.

  مطلب قبلیتولید کاغذ وایت آپ در زبرخان
  مطلب بعدیکمبود برخی اقلام نوشت افزار و لوازم التحریر در بازار زنجان

  ارسال یک پاسخ

  لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
  لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید

  9 − 1 =

  این سایت توسط reCAPTCHA و گوگل محافظت می‌شود حریم خصوصی و شرایط استفاده از خدمات اعمال.