مدیرعامل مجتمع چاپ هودیس؛ گلچینی از شرکت های برتر چاپ ایران در نمایشگاه دبی

  0
  110
  توسعه صادرات صنعت چاپ و بسته بندی مجتمع چاپ هودیس، امیر هومن محمدی

  مدیر عامل مجتمع چاپ هودیس: نمایشگاه نظم بسیار بالایی داشت؛ از چندین ماه قبل نیز اطلاع رسانی بسیار خوب و قوی را شروع کرده بودند که باعث شد شرکت هایی که باید در این نمایشگاه حضور پیدا کنند در آوردگاه شرکت داشته باشند. مسئولان برگزاری نمایشگاه های داخلی می توانند به بهره گیری  از نکات مثبت این آوردگاه برای بالا بردن کیفیت نمایشگاه های داخل ایران استفاده کنند.

  هومن محمدی مدیر عامل مجتمع چاپ هودیس است؛ وی که اولین دوره حضور خود در نمایشگاه چاپ و بسته بندی دبی را پشت سر گذارده است درباره چگونگی کیفیت این آوردگاه به خبرنگار مجله چاپ و نشر آنلاین گفت: نمایشگاه چاپ و بسته بندی دبی  به لحاظ متراژ کوچک بود اما تخصصی بودنش این ضعف را جبران می کرد؛ تقریبا تمام بازدیدکنندگان این رویداد متخصصان صنعت چاپ بودند که یا برای خرید ماشین آلات و یا با هدفِ گرفتن خدمات در نمایشگاه شرکت کرده بودند.

  مجتمع چاپ هودیسوی در ادامه افزود: تعداد بازدیدکنندگان نمایشگاه بسیار چشمگیر بود. بازدیدکنندگان از سراسر دنیا و به خصوص ایران در این آوردگاه حضور یافته بودند؛ می توانم بگویم در حدود 500 بازدید کننده فقط از خود ایران داشتیم.

  مدیر عامل مجتمع چاپ هودیس حضور پایون ایران در نمایشگاه را بسیار مثبت و قوی ارزیابی کرد و اظهار داشت: تنها کشوری که در این نمایشگاه یک پاویون قدرتمند داشت ایران بود؛ باید بگویم گلچینی از شرکت های قوی ایرانی در این آوردگاه حضور داشتند که وجودشان مایه افتخار بود و باعث ایجاد یک حرکت نمادین برای صنعت چاپ ایران شدند.

  مجتمع چاپ هودیسهدف مجتمع چاپ هودیس از شرکت در نمایشگاه گسترش بخش صادارت است

  وی هدف  خود  از شرکت در نمایشگاه چاپ و بسته بندی دبی را یافتن مشتریان جدید در منطقه  عنوان کرد و افزود: هدف ما از شرکت در نمایشگاه تنها فروش نبود. بیشترین مقصود مجموعه هودیس شناساندن برندش برای یافتن بازارهای جهانی بود. کشورهای حاشیه خلیج فارس، امارات، عراق، افغانستان و … در این آوردگاه حضور یافته بودند و ما توانستیم با کشورهای عراق و افغانستان قرارداهایی منعقد کنیم؛ از سوی دیگر در همین باب با کشور امارات نیز در حال گفت و گو مذاکره هستیم.

  بیشتر بخوانید: چاپخانه های تربت‌حیدریه 70 شغل مستقیم ایجاد کردند 

  محمدی همچنین عملکرد ایران در بخش های ماشین آلات، سرویس چاپی، چاپ فلکسو، لیبل و چاپ جعبه را قدرتمند دانست و اظهار داشت: نمونه کارها و کاتالوگ های خوبی در بخش دیجیتال  نمایشگاه چاپ و بسته بندی دبی نظرها را به خود جلب می کرد؛ این رسته حضور پر رنگ تری نسبت به دیگر بخش ها داشت.

  مجتمع چاپ هودیسوی در پایان افزود: این نمایشگاه نظم بسیار بالایی داشت؛ از چندین ماه قبل نیز اطلاع رسانی بسیار خوب و قوی را شروع کرده بودند که باعث شد شرکت هایی که باید در این نمایشگاه حضور پیدا کنند در آوردگاه شرکت داشته باشند. مسئولان برگزاری نمایشگاه های داخلی می توانند  از نکات مثبت این آوردگاه برای بالا بردن کیفیت نمایشگاه های داخل ایران استفاده کنند.مجتمع چاپ هودیس

  مطلب قبلیچاپخانه های تربت‌حیدریه 70 شغل مستقیم ایجاد کردند 
  مطلب بعدیکارگاه تولید کارتن در جاده خاوران آتش گرفت

  ارسال یک پاسخ

  لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
  لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید

  ده + یک =

  این سایت توسط reCAPTCHA و گوگل محافظت می‌شود حریم خصوصی و شرایط استفاده از خدمات اعمال.