ثبت‌ نام نخستین دوره نمایشگاه آینده چاپ ایران آغاز شد

  گفت‌و‌گو با بابک عابدین؛ رئیس اتحادیه صادرکنندگان صنعت چاپ

  0
  66
  نمایشگاه آینده چاپ ایران IFPEX»

  ثبت‌ نام برای مشارکت فعالان در نخستین دوره نمایشگاه آینده چاپ ایران  آغاز شد.

  نمایشگاه آینده چاپ ایران IFPEX، بابک عابدینبه گزارش چاپ و نشر آنلاین به نقل از ایبنا؛ بابک عابدین رئیس اتحادیه صادرکنندگان صنعت چاپ با اشاره به شروع ثبت‌نام شرکت‌ ها در نمایشگاه آینده چاپ ایران بیان کرد: ثبت‌ نام در نمایشگاه آینده چاپ ایران از شنبه (14 آبان‌ماه) آغاز شده و تا زمانی که هفت‌ هزار مترمربع فضای در نظر گرفته شده برای این رویداد پُر شود، امکان ثبت‌ نام وجود دارد.

   

  اهداف نمایشگاه آینده چاپ ایران

   وی ادامه داد: ایجاد ارتباطات اقتصادی، اجتماعی و فرهنگی میان فعالان صنعت چاپ با کشورهای منطقه و برقراری تعاملات کاری و حرفه‌ای در بین صنعت‌گران چاپ ازجمله اهداف این نمایشگاه است.

   عابدین با بیان اینکه خدمات خاصی همزمان با ایام نمایشگاه ارائه می‌شود، گفت: اتاق صنایع و معادن تهران در این نمایشگاه حضور دارد و خدماتی مثل امور مالیاتی، تامین اجتماعی، صدور کارت عضویت و کارت بازرگانی را برای مخاطبان و فعالان صنعت چاپ را ارائه می‌کند؛ علاوه‌براین کارشناسان خُبره در زمینه صادرات و واردات کالا از‌جمله سرمایه‌گذاری در بخش خارجی به پرسش علاقه‌مندان، پاسخ خواهند داد.

   رئیس اتحادیه صادرکنندگان صنعت چاپ با اشاره به حمایت دفتر چاپ و نشر وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی از نمایشگاه آینده چاپ ایران، گفت: در این زمینه کارشناسان دفتر چاپ، برای اطلاع از قوانین و مقررات درباره چگونگی تاسیس چاپخانه، همچنین قوانین موجود در این حوزه به علاقه‌مندان توضیح خواهند داد.

  نمایشگاه آینده چاپ ایران IFPEX»وی همچنین به ارائه مرکز مشاوره حقوقی رایگان در نمایشگاه اشاره کرد و افزود: معمولا چاپخانه‌داران زمانی که به نمایشگاه‌های خارجی می‌روند قرارداد کاری امضا می‌کنند اما با توجه به شیوه‌نامه‌های بین‌المللی باید با شرایط جهانی در زمینه عقد قرارداد و مسائل خرید و فروش آشنا باشند؛ بنابراین در این زمینه به خریداران و غرفه‌داران مشاوره داده خواهد شد.

   به گفته عابدین، این نمایشگاه از سوی شرکت سایان ایمان با همکاری دفتر چاپ و نشر وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی، اتاق بازرگانی صنایع، معادن و کشاورزی ایران، اتاق بازرگانی صنایع، معادن و کشاورزی تهران و اتحادیه تولیدکنندگان و صادرکنندگان صنعت چاپ و بسته‌بندی ایران، کنفدراسیون صادرات ایران و مجتمع چاپ و نشر هودیس پارس برگزار خواهد شد.

   نمایشگاه «آینده چاپ IFPEX 20» تا 23 دی‌ماه امسال در مرکز نمایشگاهی ایران مال در طبقه  E1 برگزار خواهد شد.

  مطلب قبلیحقوق کارمندان و بازنشستگان چقدر زیاد شد
  مطلب بعدینشست هم ‌اندیشی انجمن زنان ناشر در هفته کتاب برگزار می شود

  ارسال یک پاسخ

  لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
  لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید

  7 + دوازده =

  این سایت توسط reCAPTCHA و گوگل محافظت می‌شود حریم خصوصی و شرایط استفاده از خدمات اعمال.