انتخابات اتحادیه لیتوگراف و مطالبه گری برای احقاق حقوق صنفی

  گفت و گو با مجتبی معراج محمدی رئیس اتحادیه لیتوگراف تهران

  0
  68
  اتحادیه لیتوگراف

  هیئت مدیره جدید اتحادیه سازندگان کلیشه و لیتوگراف، مهر و پلاک، چاپ دیجیتال و اسکرین تهران، (24 مردادماه) با برگزاری انتخابات و با مشارکت ۲۴۹ نفر از  اعضای اتحادیه مشخص شد؛ در انتخابات اتحادیه لیتوگراف مجتبی معراج محمدی با 177 رای به عنوان رئیس اتحادیه لیتوگراف برگزیده شد، در حاشیه برگزاری انتخابات چاپ و نشر آنلاین گفت و گوی کوتاهی با رئیس اتحادیه برگزیده انجام داد که در ادامه می خوانید.

  مجتبی معراج محمدی رئیس اتحادیه لیتوگراف تهران درباره چگونگی برگزاری انتخابات این اتحادیه گفت: انتخابات اتحادیه لیتوگراف در حالی برگزاری شد که کشور به لحاظ اقتصادی در شرایط سختی قرار دارد و همین موضوع نیز باعث شد تا انتخابات آنچنان که باید پر شور برگزار نشود؛ با این همه خوشبختانه تعداد شرکت کنندگان در انتخابات به حد نصاب رسید.

  اتحادیه لیتوگرافوی در ادامه اظهار داشت: بنده امیدوار هستم تا در چهار سال پیش رو بتوانیم مطالبات تمام اعضای این صنف را به نحو احسن برآورده کنیم؛ اما این مهم تنها با همکاری قوی و مستمر خود اعضا امکان پذیر است. من همین جا از اعضا خواهش می کنم مطالبه گر باشند و علاوه بر آن ما را در رساندن صنف و اتحادیه به جایگاه اصلی اش حمایت کنند.

  اتحادیه لیتوگراف

  اتحادیه لیتوگراف به بازوی اجرایی نیازمند است

  رئیس اتحادیه لیتوگراف با تاکید بر اهمیت حضور اعضا به عنوان بازوان اجرایی اتحادیه افزود: ما همگی اعضای یک صنف هستیم و درست است که اختلاف نظرهایی وجود دارد اما همدل هستیم. سعی ما بر این است که با استفاده از کمک های بازوان اجرایی و مشارکت اعضای صنف به رسالت واقعی خودمان عمل کنیم.

  بیشتر بخوانید: انتخابات هیئت مدیره اتحادیه سازندگان کلیشه و لیتوگراف 

  معراج محمدی در پایان با مهم خواندن نقش رسانه ها در اطلاع رسانی بیان کرد: من ضمن تشکر از زحمات اصحاب رسانه از مجله چاپ و نشر و سایر رسانه های فعال در این حوزه می خواهم تا در پایان دوره یکساله از فعالیت اتحادیه، به پرسشگری از هیئت مدیره بپردازند؛ تا بتوانیم عملکردهای اعضا و اتحادیه را مورد بازنگری قرار دهیم و ببینم تا چه حد تاثیر گذار بوده ایم و توانسته ایم در جهت رسیده به اهداف و مطالبات صنف موفق عمل کنیم.

  مطلب قبلی مدیرعامل بازرگانی باتیس: تدوین قوانین برای سامان دادن به بازار ملزومات
  مطلب بعدیمدیر بازرگانی نوین: رقابت بر سر قیمت و نابودی صنعت چاپ

  ارسال یک پاسخ

  لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
  لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید

  5 × دو =

  این سایت توسط reCAPTCHA و گوگل محافظت می‌شود حریم خصوصی و شرایط استفاده از خدمات اعمال.