دیدار محمد حاذق نژاد با هیئت مدیره شرکت تعاونی لیتوگراف

  0
  108
  محمد حاذق نژاد

  مهندس محمد حاذق نژاد، پ‍‍یشکسوت صنعت چاپ و مدیر موسسه خوشنام مرحوم نوریانی با هیئت مدیره شرکت تعاونی لیتوگراف در محل این شرکت دیدار کردند.

  حضور پ‍‍یشکسوت صنعت چاپ و مدیر موسسه خوشنام مرحوم مرتضی نوریانی مهندس سیدمحمد حاذق نژاد که از کشور آلمان به ایران آمده اند در محل شرکت تعاونی سازندگان کلیشه و لیتوگراف، مهر و پلاک و چاپ اسکرین مهمان بوده که با استقبال رئیس، نایب رئیس و مدیرعامل شرکت تعاونی حاج احمد قرنلی، حاج علی اکبر فیضی و غلامرضا شجاع در محل شرکت تعاونی همراه بود.

  استاد محمد حاذق نژاد زحمات ازرشمند و قابل ستایشی در بخش آموزش و تجهیز تکنولوژی جدید صنعت چاپ مانند کارت ملی، پاسپورت، شناسنامه و بسیاری از تجهیزات چاپ های خاص و امنیتی به کشور ارائه داده است و قلب وی همواره برای کشور و مردم عزیزمان می تپد.

  محمد حاذق نژاداستاد پیشکسوت صنعت چاپ در این دیدار بیان کرد: من با نیت عشق به وطنم ایران و پیشنهاد برادری و همکاری با همه فعالان حوزه صنعت چاپ و حضور در مراسم بزرگداشت «روز صنعت چاپ»  در تاریخ ۱۱ شهریور ماه به ایران سفر کردم.

  بیشتر بخوانید: آیین نکوداشت روز ملی صنعت چاپ؛ جشنواره ای برای همه رسته ها

  گفتنی است که در این دیدار خاطرات شیرینی از سال های دور و خدمات موسسه نوریانی به صنعت چاپ بیان شد و از استاد محمد حاذق نژاد به گرمی استقبال شد و با اهدای کتاب نفیس همدان آرزوی سلامتی و موفقیت بیش از پیش برای ایشان داریم.

  مطلب قبلیحضور برترین های ادوار جشنواره ملی صنعت چاپ در چهارمین نمایشگاه چاپ و بسته بندی
  مطلب بعدیآیین پاسداشت روز ملی صنعت چاپ؛ یک صنف، یک خانواده

  ارسال یک پاسخ

  لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
  لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید

  17 − 11 =

  این سایت توسط reCAPTCHA و گوگل محافظت می‌شود حریم خصوصی و شرایط استفاده از خدمات اعمال.